Sorum var Doğum izni ogretmen

• Konbuyu başlatan Özlemeymen kerem
  • Toplam 7 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Özlemeymen kerem tarafından oluşturulan Doğum izni ogretmen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 395 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum izni ogretmen
Konbuyu başlatan Özlemeymen kerem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Merhabalar ben öğretmenim 10,ağustosta 32.hafta çalışabilir raporu alsam doğum öncesi 5haftayi doğum sonrasına atabilirmiyim var mı böle olan 1eylul seminere gdiecegim 14eylul izne çıkacağım
Kuzum doktoruna danıştinmi peki sağlık durumun iyimi seninde bebeğinde

Raziye.

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar ben öğretmenim 10,ağustosta 32.hafta çalışabilir raporu alsam doğum öncesi 5haftayi doğum sonrasına atabilirmiyim var mı böle olan 1eylul seminere gdiecegim 14eylul izne çıkacağım
Tam sizinle aynı durumdayım hiç böyle düşünmemiştim keşke olsa ne güzel olur bilen varsa yardımcı olsun lütfen siz de öğrenince yazarsanız sevinirim

M

Merem

Guest
Öğretmenim, dün çalışabilir raporu aldım, yalnız tam 32'de almanız gerekiyor yoksa 5 haftayı doğum sonrasına aktaramıyorsunuz, dr size sormadı mı hiç ne iş yapıyorsunuz vs diye? 37de de çalışamaz raporu almanız lazım, 37den sonra çalışmak zaten yasak, raporu okula verdim yoksa fotosunu atardım, hemen doktora gidin, sizin okul müdürü de çok umursamazmış, benimki daha ilk aylarda aman 32. haftayı kaçırma diye uyardı kaç kere

Ahsenumay66

Kayıtlı Üye
rank
Her idarenin uygulamasi farkli genelde yaza gelen haftalar aktarilmaz çünkü fiilen çalışmiyoruz. Aktaramayan çok kişi var. Ben suan 37 haftadym mesela o yuzden rapor almadm okul açılmaya büyük ihtimal doğururum.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar