Dogum kilosu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asel lll123 tarafından oluşturulan Dogum kilosu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,752 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dogum kilosu
Konbuyu başlatan Asel lll123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yaser_akif

Asel lll123

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba 37+6 da bebegimin kilosu 3800 grm böyle gider doguma kadar 4500 bulur diye düşünüyorum o kiloda normal dogum yapan varmı aranızda cok endişeliyim

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba 37+6 da bebegimin kilosu 3800 grm böyle gider doguma kadar 4500 bulur diye düşünüyorum o kiloda normal dogum yapan varmı aranızda cok endişeliyim
40 haftayı doldurursa alabilir o kadar canım ama zamanı gelmiş her an doğum oladabilir. Emin değilim 4 kiloyu geçerse normal doğum olmuyor diye biliyorum

Yaser_akif

Kayıtlı Üye
rank
Benim eltim 4,200 grm normal doğum yaptı doktor onda kilolu sezaryan demişti imza atıp çıktı akşamına doğurdu üçüncü çocuğu olduğu için daha rahat doğdu hemde sizin kaçıncı çocuk gerçi her doğum bir değil

Denizbozkurt

Kayıtlı Üye
rank
Normal canim o kiloda olmasi ilk cocugumda oldum anlmdim suan hamileyim ve 36 haftalik olduk 3bucuk kiloyuz cok korkuyorum cocuk dinmuyo dediler bide hastaneler cok kotu diyolar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merabalar bana yardimci olur musunuz kafayi yiycem 36+5 gunluk hamileyim ve cok korkuyorumm ilk defa istanbulda dogum yapicam ve hastaneler kotu diyolar bagirip cagiriyolar diyolar oyuzden sansicni evde cekim diyorum yardim edin lutfen

Merabalar bana yardimci olur musunuz kafayi yiycem 36+5 gunluk hamileyim ve cok korkuyorumm ilk defa istanbulda dogum yapicam ve hastaneler kotu diyolar bagirip cagiriyolar diyolar oyuzden sansicni evde cekim diyorum yardim edin lutfen

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Normal canim o kiloda olmasi ilk cocugumda oldum anlmdim suan hamileyim ve 36 haftalik olduk 3bucuk kiloyuz cok korkuyorum cocuk dinmuyo dediler bide hastaneler cok kotu diyolar

Herkesin bir doğum hikayesi var canım, sen kendine odaklan hiç belli olmaz doğumun başlar o zaman hissedersin ya da günlerce sancı çekersin. Ayrica normal doğum da ağrı çekmeden de doğurabilirein epiduralil anestezi alırsın çok ağrıların olursa. Doktorun ile konuş bunları.

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
40 haftayı doldurursa alabilir o kadar canım ama zamanı gelmiş her an doğum oladabilir. Emin değilim 4 kiloyu geçerse normal doğum olmuyor diye biliyorum
4.500 den sonrası iri bebek kabul ediliyor 4 4.500 arasında sanırım doktora kalıyor biraz çatı muayenesi doğumu normal yapabilirmi yapamaz mı ona bakarak doktor karar verir

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
4.500 den sonrası iri bebek kabul ediliyor 4 4.500 arasında sanırım doktora kalıyor biraz çatı muayenesi doğumu normal yapabilirmi yapamaz mı ona bakarak doktor karar verir
Drdan ziyade anneye bağlı bence canım dediğin gibi çatı muayenesine göre netleşir. Çatısı uygun değilse bebeğin kilosuna göre yapamaz ki bence zorlayıp riske atmak çok tehlikeli

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar