Doğum kontrol hapı kilo lütfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Aslı13 tarafından oluşturulan Doğum kontrol hapı kilo lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 240 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Doğum kontrol hapı kilo lütfen
Konbuyu başlatan Aslı13
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Aslı13

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba ben daha yeni 10 gündür Yasmin doğum kontrol hapı kullanıyorum karnım o kadar şiş ki gören bir insan kesinlikle hamile der benim gibi olan var mı yardım edin lütfen

Buğlemin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba ben daha yeni 10 gündür Yasmin doğum kontrol hapı kullanıyorum karnım o kadar şiş ki gören bir insan kesinlikle hamile der benim gibi olan var mı yardım edin lütfen
Ben korunduğum Zamanlarda Yasmin kullanmıştım ki haplar arasında Yasmin enn iyisi.kilo yapar ama bende hiç kilo göbek yapmadı bence bünye ile alakalı bir durum sadece adetimi azalttı okadar zaten çok uzun süre kullanmadım

Aslı13

Kayıtlı Üye
rank
Ben korunduğum Zamanlarda Yasmin kullanmıştım ki haplar arasında Yasmin enn iyisi.kilo yapar ama bende hiç kilo göbek yapmadı bence bünye ile alakalı bir durum sadece adetimi azalttı okadar zaten çok uzun süre kullanmadb
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gerçek bilmiyorum kadınlar ne kadar günahlar ne kadar zavallılar korunmak için bin bir hale giriyorlar her yolu deniyorlar kimi erkek anlayışlı prezervatif kullanıyor geri çekiliyor kimisi de asla yanaşmıyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gerçek bilmiyorum kadınlar ne kadar günahlar ne kadar zavallılar korunmak için bin bir hale giriyorlar her yolu deniyorlar kimi erkek anlayışlı prezervatif kullanıyor geri çekiliyor kimisi de asla yanaşmıyor
Çünkü bazı hanzolar korunmanın sadece kadına özgü ve kadına zorunlu olduğunu düşünüyorda ondan . Şahsen benim eşimin yaşı tutsaydı ben şstşyorum diye kordon ameliyatı olacaktı tüplerini bağlatacaktı ama yaşı tutmuyor işte 😂😂. Durum yine vahim ben bu hafta sprial için doktora gideceğim oda tek başına bşr korunma yöntemi değil ne yazık ki o yüzden prezervatif de kullanmayı düşünüyoruz. Cidden çok sıkıntılı işler şu korunma yöntemleri 🤦🏻‍♀️

Tüm sayfalar yüklendi.