Sorum var Doğum korkusu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep emoş tarafından oluşturulan Doğum korkusu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 523 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum korkusu
Konbuyu başlatan Zeynep emoş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar benim 10 aylık bir oğlum var doğumu aşırı zor oldu 2 gün sancı çektim 25 dikiş atıldı 2 ci çocuğunda yırtılma olurmu anneler
Bence sakin ol stres yapma öyle birşey olmaz bence her doğum başka olurmuş Allah'ın izniyle bu doğum çok kolay olacak inşallah sende böyle düşün böyle dua et 🤗🤗

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar benim 10 aylık bir oğlum var doğumu aşırı zor oldu 2 gün sancı çektim 25 dikiş atıldı 2 ci çocuğunda yırtılma olurmu anneler
Canım her gebelik aynı diyil piskilojini zora olacaq diye yükleme güzel düşün İnşaAllah zor olmaz cok zaman ikinci gebelik kolay oluyor diyolar benimde ilk doğumun çok zor keçmişdi

Ömür'ün annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hiç korkma kuzum bak ilki gelmiş geçmiş bile sonuçta bir şekilde gelecek dünyaya biraz sancılı oluyor evet süreç ama anneleri kutsal yapan şeyde bu değil mi zaten güzel düşün iyi bir doktor bul gerisi teferruat de geç korkma ben iki defa yaptım biri normal biri sezeryanla ve ikisini de kaybettim beterin beteri var diyeceğiz rabbim herkese sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah ♥️

Zeynep emoş

Kayıtlı Üye
rank
Hiç korkma kuzum bak ilki gelmiş geçmiş bile sonuçta bir şekilde gelecek dünyaya biraz sancılı oluyor evet süreç ama anneleri kutsal yapan şeyde bu değil mi zaten güzel düşün iyi bir doktor bul gerisi teferruat de geç korkma ben iki defa yaptım biri normal biri sezeryanla ve ikisini de kaybettim beterin beteri var diyeceğiz rabbim herkese sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah ♥️
Ya ben ölürüm sana Allah rahmet eylesin o acıyı bende çektim bir kere yine olur inşallah Allah büyüktür çok sağoll🌟🌟
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Her gebelik farklı olurmuş bende kızımı çok zor doğurdum İlk bebeğim doğumdan korktuğum için daha çocuk istemiyorm 😅
Valah öylede böylede çıkacak 😂

Tüm sayfalar yüklendi.