Doğum ne zaman olur

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şevval Adym tarafından oluşturulan Doğum ne zaman olur başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,484 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum ne zaman olur
Konbuyu başlatan Şevval Adym
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk
D

Denizinancask

Guest
Kızlar herkese iyi geceler ☺️ bugün 37+1 olduk uygulamaya göre doğuma 20 gün kaldı sizce bir sorun çıkmaz ise bu 20 günde her hangi bir sapma olur mu ?
Ben 41+ 3 de suni ile doğum yaptım gerisini sen düşün doktor 41 e kadar sana dokunmuyor baktı gelmiyor dayıyor suni sancıyı doğurtuyorlar.

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim ne güzel işte bildiğinizi paylaşıyorsunuz ☺️ 🙏 benim ilk gebeliğim çok toyum soracağım kimse de yok mecbur buradan tecrübeli annelerden öğrenmeye çalışıyorum 🤗
Rica ederim buradan sor canım kafana takılanları merak ettiklerini bi ben değilim bir sürü tecrübeli anneler var yardımcı olurlar sana benim 3. Bebeğim ama bilmediğim bir sürü şey var hala, buranın amacı o zaten fikir alışverişinde bulunmak, yeri geldi mi dertleşmek, yeri geldi mi bilgi almak kimse herşeyi dört dörtlük bilmiyor her geçen gün birbirimizden bişeyler öğreniyoruz işte ☺️🥰

Şevval Adym

Kayıtlı Üye
rank
Ben 41+ 3 de suni ile doğum yaptım gerisini sen düşün doktor 41 e kadar sana dokunmuyor baktı gelmiyor dayıyor suni sancıyı doğurtuyorlar.
Ayy maşallah 41 haftaa bari senesini dolduraydi 😁🤗 şaka bi yana da bilmiyorum bazısı iki hafta eksik hesaplamak gerekiyor falan deyince aklım karıştı o yüzden soruyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rica ederim buradan sor canım kafana takılanları merak ettiklerini bi ben değilim bir sürü tecrübeli anneler var yardımcı olurlar sana benim 3. Bebeğim ama bilmediğim bir sürü şey var hala, buranın amacı o zaten fikir alışverişinde bulunmak, yeri geldi mi dertleşmek, yeri geldi mi bilgi almak kimse herşeyi dört dörtlük bilmiyor her geçen gün birbirimizden bişeyler öğreniyoruz işte ☺️🥰
Allah bağışlasın 3 taneee 🤭ailem uzak bana gelmiyorlar da ama sözde kaynanam war görümcelerim war Allah larindan bulsunlar bi gün olsun aramadilar demediler durumun nasıl aman uzak olsunlar zaten işim olmaz artık buradan cewap verenler daha dürüst daha samimi.

Amin inş kim doğurursa önce yazsın 😊
Hadi bakalım 🤗 bekleyelim görelim

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Allah bağışlasın 3 taneee 🤭ailem uzak bana gelmiyorlar da ama sözde kaynanam war görümcelerim war Allah larindan bulsunlar bi gün olsun aramadilar demediler durumun nasıl aman uzak olsunlar zaten işim olmaz artık buradan cewap verenler daha dürüst daha samimi.
Aman boşver canım uzak dursunlar daha iyi emin ol varlıkları huzursuzluk yaratıyor sadece. Kafan rahattır en azından

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar