Sorum var Doğum ne zaman

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 🐣AseL'in AnnEsi🤰 tarafından oluşturulan Doğum ne zaman başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 587 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum ne zaman
Konbuyu başlatan 🐣AseL'in AnnEsi🤰
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

🐣AseL'in AnnEsi🤰

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar doğum ne zaman sizlerin bize bugün doktor tahmini söyledi 14 temmuz ile 3 Ağustos arası dedi bakalım kızım sizce 10 gün önceki gelir dönemi ben sanmiyom agustosu temmuzda gelir bence

🐣AseL'in AnnEsi🤰

Kayıtlı Üye
rank
Benim Eylül'de kuzum Allah nasip ederse
Çok şükür cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ama 26 haftalık bebeğim 900 gram 35 cm dedi doktor sizce iyi mi kızlar ya

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Çok şükür cnm

Normal kuzum endişe etme zaten son haftalarda hızla kilo alırlar bide çok kilolu doğmalari hep öyle kalicak anlamına gelmiyor benim kızım 4000 gram doğmuştu masallah kilosu çok iyiydi doğduktan sonra hep kilo verdi gittikçe zayıfladı sağlıklı olsunlar da kuzum gerisi Allah kerim

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar doğum ne zaman sizlerin bize bugün doktor tahmini söyledi 14 temmuz ile 3 Ağustos arası dedi bakalım kızım sizce 10 gün önceki gelir dönemi ben sanmiyom agustosu temmuzda gelir bence
Programa göre 28 temmuz ama daha öncesi gelir diye düşünüyorum 🤗 mayıs ayın da kontrole gitçem bakalım tarih söyler mi bilmiyorum ☺️

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Benimkiside temmuzun sonu ağustosun başı kuzum. Bakalım hayırlısıyla sağ salim gelsinler de

Tüm sayfalar yüklendi.