Sorum var Doğum oncesi dua 🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Karaman maide tarafından oluşturulan Doğum oncesi dua 🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 651 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum oncesi dua 🥰
Konbuyu başlatan Karaman maide
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demetdemet

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar 39.6 gunluguz artık yarın ne olacağımız belli olacak suni savcıdan korkuyorum ama yapacak birseyimizde yok aynı bedende son saatlerimiz belkide.Yarin yatış verirlerse doğum olacak sizlerden hem kendi adıma hemde bebeğini kucağına almak için gün sayan diğer anneler için dua istiyorum.
Kuzum Rabbim sağ salim evladını kucağına almayı nasip etsin inşallah evladını sana seni evladına kavuştursun Allah'ım dualarım seninle haber ver kuzum

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 39.6 gunluguz artık yarın ne olacağımız belli olacak suni savcıdan korkuyorum ama yapacak birseyimizde yok aynı bedende son saatlerimiz belkide.Yarin yatış verirlerse doğum olacak sizlerden hem kendi adıma hemde bebeğini kucağına almak için gün sayan diğer anneler için dua istiyorum.
Allah sağ salim, bir sancıda kavuştursun inşallah 🤲 Doğumda bizlere de dua et💕

Karaman maide

Kayıtlı Üye
rank
Allah sağ salim, bir sancıda kavuştursun inşallah 🤲 Doğumda bizlere de dua et💕
Amin insallh gülüm hep Aklım da olacaksiniz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım benim ya banada dua edermisin kuzum bende bebek sahibi olmayı çok istiyorum🤲🤲🤲
Rabbim isteyen herkeze sağlıklı hayırlı bi evlat nasip etsin kimsenin kucağını boş bırakıp kimseyi bunla sınamasın.Rabbimin vardır bi bildiği hayırlı vakit geldiğinde nasip etsin insallh kuzum

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank
Amin insallh gülüm hep Aklım da olacaksiniz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim isteyen herkeze sağlıklı hayırlı bi evlat nasip etsin kimsenin kucağını boş bırakıp kimseyi bunla sınamasın.Rabbimin vardır bi bildiği hayırlı vakit geldiğinde nasip etsin insallh kuzum
Sağol canım 🥰🙏

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Meryem suresini okumuştum doğumdan bir kaç gün önce sancı anında ayetel kürsi felak nas oku canım doğumun kolay geçer inşallah bende çok işe yaradı sancım başladığı an bende dualara başladım hastaneye gitmemle doğumum hemen oldu rabbim yardımcın olsun inşallah bir sancıda bebeğine kavuşursun dualarım seninle

Karaman maide

Kayıtlı Üye
rank
Meryem suresini okumuştum doğumdan bir kaç gün önce sancı anında ayetel kürsi felak nas oku canım doğumun kolay geçer inşallah bende çok işe yaradı sancım başladığı an bende dualara başladım hastaneye gitmemle doğumum hemen oldu rabbim yardımcın olsun inşallah bir sancıda bebeğine kavuşursun dualarım seninle
Amin insallh gülüm sancim yok suni sancı verecekler insallh Rabbim 'in izni ile oda kolay geçer Rabbim razı olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar