Dogum parasi rapor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tgbgcr tarafından oluşturulan Dogum parasi rapor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 528 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dogum parasi rapor
Konbuyu başlatan Tgbgcr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Melek.

Tgbgcr

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar ben ucretli öğretmenim 32.haftada rapor almayi düşünüyorum rapor aldıktan sonra süreç nasıl ilerliyor kaç ay para alıyoruz ve sgk dan doğum parası almak için ne yapmak lazım bilgisi olan var mı

Melek.

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar ben ucretli öğretmenim 32.haftada rapor almayi düşünüyorum rapor aldıktan sonra süreç nasıl ilerliyor kaç ay para alıyoruz ve sgk dan doğum parası almak için ne yapmak lazım bilgisi olan var mı
Bişey yapmanız gerekmiyor 32.haftada rapor aldığınız zaman artık doğumu kapsıyor 4 ay raporlu oluyorsunuz. Her ay rapor paranız yatıyor. Sgk ya banka hesap no su tanımladıysanız direk oraya yatıyor değilse PTT den çekiyorsunuz. Hangi gün yatıyor bilmiyorum önceden ayın 7.sinde yatıyordu.. Sağlıkla kavuşun inşallah 🤗 🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bişey yapmanız gerekmiyor 32.haftada rapor aldığınız zaman artık doğumu kapsıyor 4 ay raporlu oluyorsunuz. Her ay rapor paranız yatıyor. Sgk ya banka hesap no su tanımladıysanız direk oraya yatıyor değilse PTT den çekiyorsunuz. Hangi gün yatıyor bilmiyorum önceden ayın 7.sinde yatıyordu.. Sağlıkla kavuşun inşallah 🤗 🙏
Doğumdan sonra birde çocuk parası veriyorlar PTT den çekiliyor o. İlk çocuksa 300, 2. İse 400, 3.ve üstüyse 600 TL..

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar