Doğum pozisyonunda değil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hilalll tarafından oluşturulan Doğum pozisyonunda değil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 632 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum pozisyonunda değil
Konbuyu başlatan Hilalll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hilalll

Hilalll

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba annişler
32.haftamda bebeğin başı aşağıdaydı 35+4de kontrole gittiğimde ebe bebeğin başının döndüğünü başı sağ tarafda, ayakları da sol tarafda sırtı dönük olduğunu söyledi. Salı günü tekrar ulturason istedi tekrar bakılıcak başı döndü mü hangi tarafda diye bu durumu yaşayan varmı yarın 36+0 olucak doğuma kadar dönüp başını doğum kanalına yerleştirir mi?
Normal doğum yapmak istiyorum önce aşağıdaydı şimdi yine göğsümün altına çıktı

Mikaraunxxx

Kayıtlı Üye
rank
Ben de 39 olcam yakında 35 ten beri hiç dönmedi yanlış hatırlamıyorsam karnı sol sırtı sağ tarafta demişti doktor doğum sancısı ile döner inşallah ben de sezeryan istemiyorum

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba annişler
32.haftamda bebeğin başı aşağıdaydı 35+4de kontrole gittiğimde ebe bebeğin başının döndüğünü başı sağ tarafda, ayakları da sol tarafda sırtı dönük olduğunu söyledi. Salı günü tekrar ulturason istedi tekrar bakılıcak başı döndü mü hangi tarafda diye bu durumu yaşayan varmı yarın 36+0 olucak doğuma kadar dönüp başını doğum kanalına yerleştirir mi?
Canım belli olmaz bebek bazen doğum anı bile dönüp kanala girebiliyor inşallah dönerde normal doğum yaparsın

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba annişler
Canm daha zamn var iñşallah döner

Tüm sayfalar yüklendi.