Doğum sonrası adet

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Seçilllllll tarafından oluşturulan Doğum sonrası adet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,737 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum sonrası adet
Konbuyu başlatan Seçilllllll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Eminee

Seçilllllll

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar nasılsınız ikinci doğumunuzdan sonra ne zaman adet oldunuz? Ben doğum yapalı 2 bucuk ay oldu hala adet olmadım. İlk dogumum da ne zaman adet oldum onuda hatırlamıyorum. İki dogumum da normal oldu

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar nasılsınız ikinci doğumunuzdan sonra ne zaman adet oldunuz? Ben doğum yapalı 2 bucuk ay oldu hala adet olmadım. İlk dogumum da ne zaman adet oldum onuda hatırlamıyorum. İki dogumum da normal oldu
Canım doğumun nasıl olduğu önemli değil ben ilk doğumumda kızım emmediği için 2. Ay adet oldum ama oğlum emdiği için 8. Ay oldum.

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
İlk doğumum 3.aydan sonra oldum ikinci adetimi daha olmadım gün sayıyorum düzensizlik varmı yokmu diye onu bekliyorum olur inşallah

Seçilllllll

Kayıtlı Üye
rank
Canım doğumun nasıl olduğu önemli değil ben ilk doğumumda kızım emmediği için 2. Ay adet oldum ama oğlum emdiği için 8. Ay oldum.
Benim de kızım emiyor canım emdikleri İcin gec olmamız normalms ama insan korkuyor hamile kalmaktan. Adet olsam hemen 3 aylık ıgnelere başlayacagım o yuzden gözüm yolda beklıyorum bakalm😅

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım bu meseleler kişiden kişiye bünyesine göre değişir mesela ben ilk iki doğumum da da 30 gün boyunca lohusa kani gitti aradan 28 gün geçince normal adet düzeni ne girdim ama ablam in ilk doğumdan sonra 1yil boyunca âdet olmamış ama iknci doğumunda öyle olmadı düzensiz oluyor du şimdi normal döngüsü başlamış düzenli oluyom demişti yani herkes bir olmaz demek istediğim bu baklm ben bunda nasıl olacağım bugün 3. Doğumu yapalı 22 gün oldu ve hâlâ arda az arda çok kanamam oluyu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar