Doğum sonrası adet

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mervi tarafından oluşturulan Doğum sonrası adet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 366 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum sonrası adet
Konbuyu başlatan Mervi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elisa ikra34

Mervi

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar merhabalar. 6 nisanda dogum yaptim 30 gün kanamam oldu sonra 1 hafta hiç olmadi ardindan 3 gun daha oldum. 40 gun diyorlar ya lohusaliga 38 39 ve 40.gun oldum ama bu son 3 gun lohusaliktan mi yoksa adetten mi sayılıyor bilginiz var mi ? Uzerine tekrar adet olmadim daha

Yaser_akif

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar merhabalar. 6 nisanda dogum yaptim 30 gün kanamam oldu sonra 1 hafta hiç olmadi ardindan 3 gun daha oldum. 40 gun diyorlar ya lohusaliga 38 39 ve 40.gun oldum ama bu son 3 gun lohusaliktan mi yoksa adetten mi sayılıyor bilginiz var mi ? Uzerine tekrar adet olmadim daha
Lolusaliktir cnm benim de baya sürdü genelde öyle oluyor parça parça durarak ilerliyor araya iki hafta falan girip sonra adet oluyorsun daha sonra düzelir benim nerdeyse 50 günü geçmişti 60 gün olanlarda var adet kanı belli olur zaten logusaliksa azarli adette 3 gün yoğun hafif sancılı bir hafta sürer biter

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank
Lohusalık kanamasdir cnm o bnm de doğum dan sonra ara sıra kanamam oluyor sonra duruyor 1 hafta falan tekrar başlıyor 40 bitince adet oluyorum artk

Tüm sayfalar yüklendi.