Doğum sonrası ilk altı ay

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Psk.Seda tarafından oluşturulan Doğum sonrası ilk altı ay başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 550 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Doğum sonrası ilk altı ay
Konbuyu başlatan Psk.Seda
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Psk.Seda

Psk.Seda

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba sevgili anneler,

Klinik psikoloji alanında yüksek lisans yapıyorum. Tez çalışmamda doğum sonrası depresyonun yaygınlığını ve çeşitli değişkenlerle ilişkisini araştırıyorum. Bu nedenle 0 ile 6 ay arasında bebeği olan değerli annelerin anket çalışmama katılımına ihtiyacım var. Çalışma kapsamında kimlik bilgileriniz alınmamaktadır. Anketler sunulmadan önce çalışma hakkında ayrıntılı bilgi yazılı olarak verilmektedir. Tamamlamak 20-30 dakika sürmektedir. Katılım için gönüllü olup tezime destek verirseniz ve 0-6 aylık bebeği olan tanıdıklarınıza da yönlendirirseniz çok sevinirim. Aşağıdaki linke tıklayarak çalışmama erişebilirsiniz. Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim :giggle:

Tez çalışması linki

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba sevgili anneler,

Klinik psikoloji alanında yüksek lisans yapıyorum. Tez çalışmamda doğum sonrası depresyonun yaygınlığını ve çeşitli değişkenlerle ilişkisini araştırıyorum. Bu nedenle 0 ile 6 ay arasında bebeği olan değerli annelerin anket çalışmama katılımına ihtiyacım var. Çalışma kapsamında kimlik bilgileriniz alınmamaktadır. Anketler sunulmadan önce çalışma hakkında ayrıntılı bilgi yazılı olarak verilmektedir. Tamamlamak 20-30 dakika sürmektedir. Katılım için gönüllü olup tezime destek verirseniz ve 0-6 aylık bebeği olan tanıdıklarınıza da yönlendirirseniz çok sevinirim. Aşağıdaki linke tıklayarak çalışmama erişebilirsiniz. Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim :giggle:

Tez çalışması linki
Link açılmıyor canim bilgin olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar