doğum sonrası kanama normal mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Emel göksu tarafından oluşturulan doğum sonrası kanama normal mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,576 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı doğum sonrası kanama normal mi
Konbuyu başlatan Emel göksu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan yagmurnur

Emel göksu

Kayıtlı Üye
rank
Doğum yapali 6gun oldu 6 gündür kanamam var veya dünden beri baya adet sancisi gibi ağrım var ilk dogumum anliyamiyorum bana dediler 2 veya 3 gün sürer bendeki normal mi

Merve.

Kayıtlı Üye
rank
Kanaman normal cnm ben 3 normal doğum yaptım. Ilk dogumumda 2 hafta dan fazla sürmüştü ama her gecen gun azalmıştı biraz kanamam. Ağrılarımda 10 gunde felan tamamen gecmisti. Dikislerimden dayı. Endiselenme yani normal suan yasadigin durum 😊 bol bol dinlen imkanin varsa hergun duş al cok rahatlarsın.

Emel göksu

Kayıtlı Üye
rank
Kanaman normal cnm ben 3 normal doğum yaptım. Ilk dogumumda 2 hafta dan fazla sürmüştü ama her gecen gun azalmıştı biraz kanamam. Ağrılarımda 10 gunde felan tamamen gecmisti. Dikislerimden dayı. Endiselenme yani normal suan yasadigin durum 😊 bol bol dinlen imkanin varsa hergun duş al cok rahatlarsın.
Çok teşekkür ederim etrafımdaki insanlar cok korkutuyor herkes biseyler söylüyor

Merve.

Kayıtlı Üye
rank
Çok teşekkür ederim etrafımdaki insanlar cok korkutuyor herkes biseyler söylüyor
Etrafa bakma sen cnm. Seni aşırı derecede rahatsiz eden bir ağrın sancin yoksa bu durum gayet normal. Lohusalik surecinde kimseyi dinlememeni tavsiye ederjm. En ufak moral bozuklugu bile sütünü etkiliyo oda bebege yansıyo. Bak benim 2. Dogumumda kanamam 1 ay sürmüştü. Bu surecler normal yani hic kafana takma 😊 bebegine odaklan disardaki bos laflara kulaklarini kapat rahat edersin ozman. Unutma herseyin ilacı moraldir.

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Doğum yapali 6gun oldu 6 gündür kanamam var veya dünden beri baya adet sancisi gibi ağrım var ilk dogumum anliyamiyorum bana dediler 2 veya 3 gün sürer bendeki normal mi
Cnm benmde kanm gtmedi sancm oluyordu kannyapici bsilee ye ayakta durablesn .sakkn süt icin surekli cay icme kadnlara bakma bana ic ic dedilee bende ilk cocuktu blmioedm ictm cay sekeeli hemde bol sekerli gobegm annemnknk gecmsti zor erittim ..😀😀

Emel göksu

Kayıtlı Üye
rank
Etrafa bakma sen cnm. Seni aşırı derecede rahatsiz eden bir ağrın sancin yoksa bu durum gayet normal. Lohusalik surecinde kimseyi dinlememeni tavsiye ederjm. En ufak moral bozuklugu bile sütünü etkiliyo oda bebege yansıyo. Bak benim 2. Dogumumda kanamam 1 ay sürmüştü. Bu surecler normal yani hic kafana takma 😊 bebegine odaklan disardaki bos laflara kulaklarini kapat rahat edersin ozman. Unutma herseyin ilacı moraldir.
Artik takmicam dedigin gibi stres oluyorum bebegime yansiyor stresim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cnm benmde kanm gtmedi sancm oluyordu kannyapici bsilee ye ayakta durablesn .sakkn süt icin surekli cay icme kadnlara bakma bana ic ic dedilee bende ilk cocuktu blmioedm ictm cay sekeeli hemde bol sekerli gobegm annemnknk gecmsti zor erittim ..😀😀
Tamam teşekkür ederim icmem evet iciyordum ama artık icmem korse takıyorum faydası olurmu

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Normal canım devam eder daha. 2 3 gün sürer mi dediler 🙄 adet bile o kadar kısa sürede bitmiyor canım bide 9 ay boyunca adet görmüyorsun doğum yapıyorsun nasıl geçsin 2 3 günde bakma sen millete. 40ı çıkana kadar bile lekelenme tarzında da olsa kanama görenler oluyor normal bi durum yani

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar