Doğum sonrası Korse ne zaman giyebilirim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mahnur tarafından oluşturulan Doğum sonrası Korse ne zaman giyebilirim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 984 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum sonrası Korse ne zaman giyebilirim
Konbuyu başlatan Mahnur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Mahnur

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dün doğurdum çok şükür hepinizden Allah razı olsun darısı başınıza inşallah şimdi bugün 2. Günüm korse giyebilirmiyim giyen oldu mu 2. Gündn

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dün doğurdum çok şükür hepinizden Allah razı olsun darısı başınıza inşallah şimdi bugün 2. Günüm korse giyebilirmiyim giyen oldu mu 2. Gündn
Hayırlı olsun canım rabbim sağlıkla analı babalı büyütsün inşallah 🙏🥰 normal doğum herhalde dimi? Ben giymiştim zararı olmadı ama drlar en az 3 4 gün sonra takın diyorlar

Mahnur

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı olsun canım rabbim sağlıkla analı babalı büyütsün inşallah 🙏🥰 normal doğum herhalde dimi? Ben giymiştim zararı olmadı ama drlar en az 3 4 gün sonra takın diyorlar
Amin inşallah canım evet normal doğum 2. Gününden mi giydin sen
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin insalah 🤗🤗 Allah anneli babalı büyütsün gözün aydın ♥️🌹
Amin inşallah sağolasn canım

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Allah analı babalı büyümeyi nasip etsin , normal doğumdan sonra korse hemen takabilirsin , sezeryansa bekleniliyo ama kac gun bende bilmiyorum

Esin(defnem)

Kayıtlı Üye
rank
Gecmis olsun canım darısı başımıza artık köşeyi bende hemen kullanmıştım ama birkaç gün karın ağrısı falan oluyor o yüzden çok acele etme 3-4 gün bekle hem kendinde rahatlamış olursun

Tüm sayfalar yüklendi.