Doğum sonrası regl hakkında

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Chyperus tarafından oluşturulan Doğum sonrası regl hakkında başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 205 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Doğum sonrası regl hakkında
Konbuyu başlatan Chyperus
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Chyperus

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba. Doğum yapalı 12 ay oldu ben hâlâ regl olmadım. Doktora gittim normal dedi emzirdiğim için ama bilemedim ya. Daha önce yaşayan var mı? Ne kadar sürdü sizin?

Derya @Buglem

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba. Doğum yapalı 12 ay oldu ben hâlâ regl olmadım. Doktora gittim normal dedi emzirdiğim için ama bilemedim ya. Daha önce yaşayan var mı? Ne kadar sürdü sizin?
Sezeryan doğum yaptım ben 6 ay oldu 2 ay olmadım sonra 4 aydır regl oluyorum bazen çok bazen az emzirmeye bağlı ama 1 sene adet olmamak sorun diye duydum kadın doğum doktorundan başka bir kadın dogumcuyada git istersen

Bende ayni 6ay olmadim emzirdigim için 6aydan sonra oldum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sezeryan doğum yaptım ben 6 ay oldu 2 ay olmadım sonra 4 aydır regl oluyorum bazen çok bazen az emzirmeye bağlı ama 1 sene adet olmamak sorun diye duydum kadın doğum doktorundan başka bir kadın dogumcuyada git istersen
Katiliyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Katiliyorum

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ben 10 ay olmadım doktora gittim yumurtalıkların sağlıklı gece emzirmeyi kestiğin an olursun dedi kestim bir hafta sonra oldum . Şimdi yine aynı 6 ay oldu hala yok birde spiral olması rağmen düşün

Chyperus

Kayıtlı Üye
rank
Altan baktirmadim kuzum hiç karnım çok sis hamile gibi
Benim de şiş ya, ikimizin de sezaryen bir de onun da etkisi var 🙄
Ben 10 ay olmadım doktora gittim yumurtalıkların sağlıklı gece emzirmeyi kestiğin an olursun dedi kestim bir hafta sonra oldum . Şimdi yine aynı 6 ay oldu hala yok birde spiral olması rağmen düşün
Canım yaa benimkisi 1 yaşında daha diş dönemine anca girdik aşırı emiyor gece sabaha kadar diyebilirim. Sanırım ondan olmuyorum. 🥲

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Benim de şiş ya, ikimizin de sezaryen bir de onun da etkisi var 🙄

Canım yaa benimkisi 1 yaşında daha diş dönemine anca girdik aşırı emiyor gece sabaha kadar diyebilirim. Sanırım ondan olmuyorum. 🥲
Geçmiyor kafayı yiyecem çok kötü göbek kalmis zayiflama çayları satanlar var ise yararmi

Tüm sayfalar yüklendi.