Doğum sonrası regli düzensizliği

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şeydoşş tarafından oluşturulan Doğum sonrası regli düzensizliği başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,496 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum sonrası regli düzensizliği
Konbuyu başlatan Şeydoşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bla bla bla

DAWIT

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar doğum yapalı 3 buçuk ay oldu benim geçen ay reglim oldu bu ay 4 gün geçti olmadı bi kazamız var bu ay çok korkuyorum gebelik olcak diye doğum sonrası düzensiz olduğunuz oldumu tıkır tıkır işlemesi mi gerekir bini aydınlatırmısınız
Benim ilk oglumda dogumdan sonra 2 ay olmustu sonra 2 ay olmadi cok korkmustum hamileyim mi acaba die midemde cok bulanmisti ama test yapmadim korkuma 2 ay sonra tekrar geldi.kizimda 1 yasina kadar hic olmadim kucuk pasamda da ole oglum nerdeyse 5 aylik olucak hic adet olmadim

Kızlar doğum yapalı 3 buçuk ay oldu benim geçen ay reglim oldu bu ay 4 gün geçti olmadı bi kazamız var bu ay çok korkuyorum gebelik olcak diye doğum sonrası düzensiz olduğunuz oldumu tıkır tıkır işlemesi mi gerekir bini aydınlatırmısınız
Canm ben doğum yapalı 2 ay oldu benm gelmiyor adetim emzirriken adet olamıyorum ben ama sen yine de bı test yap kaza var diyosun benimde öyle olmuştu emzirriken hamile kaldm

C

Cccc

Guest
Ben 21 eylülde doğum yaptım. 30 gün oldu kanamam. 6 aylik olacak 2 hafta sonra ve ben hala olmadım test yaptım bisi çıkmadı. Çevremdekiler normal endişe etme diyolar🤷🏻‍♀️

Canim önce test yap bence bide dogumdan sonra 1 yıl geçince ancak düzeliyor diye biliyorum ama sen öncelikle testini yap

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar