Doğum sonrası saç dökülmesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 💗Canan&Ebuzer💗 tarafından oluşturulan Doğum sonrası saç dökülmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 394 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum sonrası saç dökülmesi
Konbuyu başlatan 💗Canan&Ebuzer💗
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💗Canan&Ebuzer💗

💗Canan&Ebuzer💗

Kayıtlı Üye
rank
Demir ilacı kullanmaya devam ediyormusunuz eksiklikten kaynaklanıyor olabilir
Şuan pek dökülmüyor aslında. Dökülürse önceden bi önlem alınıyor mu diye merek ettim. Benim ilk doğumdan 2 ay sonra dökülmeye başlamıştı. Evet demir ilacını kullanıyorum şimdi. Sanırım 3 ay kullanıcam dimi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla cnm benim de saçınçm çok dökülüyor ama hamileyim herşey kullandim gitmedi
Benim şuan dökülmüyor da daha 40 ım bile çıkmadı. Ilk doğumda 2 ay geçtikten sonra dökülmüştü buda öyle mi olur acaba. Önlem almak için sordum

Valla cnm benim de saçınçm çok dökülüyor ama hamileyim herşey kullandim gitmedi
Benim şuan dökülmüyor da daha 40 ım bile çıkmadı. Ilk doğumda 2 ay geçtikten sonra dökülmüştü buda öyle mi olur acaba. Önlem almak için sordum
Zeytinyağı yumurta bal karıştırıp sür poşet tak saçına 1 saat kadar dursun cnm
Teşekkürler

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Şuan pek dökülmüyor aslında. Dökülürse önceden bi önlem alınıyor mu diye merek ettim. Benim ilk doğumdan 2 ay sonra dökülmeye başlamıştı. Evet demir ilacını kullanıyorum şimdi. Sanırım 3 ay kullanıcam dimi

Teşekkürler
Doktor karar veriyo kullanım süresine cnm dökülen arkadaşlar da hep Demir eksikliği çıktı

💗Canan&Ebuzer💗

Kayıtlı Üye
rank
Canım şampuanla ilgisi olmuyor aslında vücuttaki mineral vitamin eksikliğini çözmeye çalışsan daha çok verim alırsın çinko ağırlıklı seyler tüket sarımsağı seversen mesela yemeklere falan katıp yiyebilirsin
Ilk doğumumda bütün testlerimi yapmıştım değerlerim normal çıkmıştı ona rağmen çok saçım dökülüyordu. 2.doğumumu yaptım 37 gün oldu. Henüz dökülme başlamadı ama önceden bi önlem almak istiyorum. Şuan vitamin hapıda kullanıyorum inşallah dökülmez.

Doktor karar veriyo kullanım süresine cnm dökülen arkadaşlar da hep Demir eksikliği çıktı
Ilk doğumum da bütün testlerimi yapmıştım normaldi ona rağmen çok dökülmüştü saçım. Inşallah bu sefer dökülmez

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar