Doğum sonrası tırnak batması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep23 tarafından oluşturulan Doğum sonrası tırnak batması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 379 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum sonrası tırnak batması
Konbuyu başlatan Zeynep23
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mrvkrts

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
4 ay önce doğum yaptım. Ve aşırı kilo aldığımdan ayak baş parmağımda tırnak batması oluştu. Gebelikte başlamıştı. Şuan ilerlemiş durumda ve iltihaplanmış. Böyle bi durumla karşılaşan var mı? Varsa ne yaptınız? Önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler😊

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
4 ay önce doğum yaptım. Ve aşırı kilo aldığımdan ayak baş parmağımda tırnak batması oluştu. Gebelikte başlamıştı. Şuan ilerlemiş durumda ve iltihaplanmış. Böyle bi durumla karşılaşan var mı? Varsa ne yaptınız? Önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler😊
Maalesef bende oldu perişan etmişti beni İnternette ne kadar tedavi şekli varsa denedim tırnaklarını şimdilik düz kes batan tarafı çıkarmaya çalışma canım abim hemşir o zaman tırnağın resmini çekip atmıştım doktora gösterdi çekilir ama tekrar çıktığında yine batar dedi çektirmedim batikon ile pansuman yap çok geçmiş olsun 🥺🙏🙏

Mrvkrts

Kayıtlı Üye
rank
Batan yere tırnağın altına çok az pamuk koyun tırnak makası ile.

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Maalesef bende oldu perişan etmişti beni İnternette ne kadar tedavi şekli varsa denedim tırnaklarını şimdilik düz kes batan tarafı çıkarmaya çalışma canım abim hemşir o zaman tırnağın resmini çekip atmıştım doktora gösterdi çekilir ama tekrar çıktığında yine batar dedi çektirmedim batikon ile pansuman yap çok geçmiş olsun 🥺🙏🙏
Teşekkür ederim. benimde denemediğim yöntem kalmadı emzirdiğim içinde antibiyotik kullanamıyorum. Kendim biraz kurcaladım o bölgeyi temizledim faydası oldu ama kesin çözüm lazım tırnağı çektirmek istemiyorum ne yapacam şaştım kaldım 💁‍♀️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Batan yere tırnağın altına çok az pamuk koyun tırnak makası ile
Batan yere tırnağın altına çok az pamuk koyun tırnak makası ile
Batan yere tırnağın altına çok az pamuk koyun tırnak makası ile.
Denemediğim şey kalmadı pamukta koydum ama kapalı ayakkabı giyince üstten baskı yapıyo ağrıyo pamukta çok bi işe yaramadı malesef 🌝

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Ne olursa olsun kesme batan yeri sadece tırnağı düz kes bırak canım bir süre sonra toparlanacaktır çektirmek çözüm değil evet tekrarlıyor muş çünkü

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Salam canim mende lap evelerden var o inan zorluk cekiyorum

Mrvkrts

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim. benimde denemediğim yöntem kalmadı emzirdiğim içinde antibiyotik kullanamıyorum. Kendim biraz kurcaladım o bölgeyi temizledim faydası oldu ama kesin çözüm lazım tırnağı çektirmek istemiyorum ne yapacam şaştım kaldım 💁‍♀️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Denemediğim şey kalmadı pamukta koydum ama kapalı ayakkabı giyince üstten baskı yapıyo ağrıyo pamukta çok bi işe yaramadı malesef 🌝
Antibiyotik krem ler var ondan deneyin bı.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar