Sorum var Doğum türünü seçmekte basıl karar versem

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde HandanAnne tarafından oluşturulan Doğum türünü seçmekte basıl karar versem başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 663 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum türünü seçmekte basıl karar versem
Konbuyu başlatan HandanAnne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep23

HandanAnne

Kayıtlı Üye
rank
2. Doğum u mu bu perşembe sezeryan olarak yapacağım inşallah 1. Doğum normaldi 2. Doğum için sezeeyan türü soruldu genel anestezi veya spinal diye aralarındaki fark genel anestezi bebeğe geçiyor spinalde uyanıksın his yok bebeğe geçmiyor fakat 3.4 gün baş ağrısı yapabilirmiş kararsız kaldım deneyimi olan var mı?

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
2. Doğum u mu bu perşembe sezeryan olarak yapacağım inşallah 1. Doğum normaldi 2. Doğum için sezeeyan türü soruldu genel anestezi veya spinal diye aralarındaki fark genel anestezi bebeğe geçiyor spinalde uyanıksın his yok bebeğe geçmiyor fakat 3.4 gün baş ağrısı yapabilirmiş kararsız kaldım deneyimi olan var mı?
Kuzum oglumda emputural oldum kizimda spinal oldum ikisinde de bas agrisi yasamadim acikcasi ama genel olma bence bebeginin o anina ilk sen sahit ol kuzum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Benim de ilk normal oldu kuzum ikinci ise bebeğin kalp atışları düştüğü için acilen sezeryan oldu benim tercihim ile olmadı genel oldu ama benim tercihim olsa idi genel olurdu gene
Bide kuzum sezeryan olmasinin sebebi ne

HandanAnne

Kayıtlı Üye
rank
Benim de ilk normal oldu kuzum ikinci ise bebeğin kalp atışları düştüğü için acilen sezeryan oldu benim tercihim ile olmadı genel oldu ama benim tercihim olsa idi genel olurdu gene
Bide kuzum sezeryan olmasinin sebebi ne
İlk çok zordu aynı şeyi yaşamak istemedim 20 saat suni sancı verildi ve doğumdan sonra farkedilen belimdeki skolyoz yğzünde yılda 2 kez tutulma yaşıyorum bu doğumda mı oldu önceden var mıydı bilinmiyor ama ben sorunu doğumdan sonra yaşadım o yüzden sezeryan istedim

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Spinal de bol su içersen ve günde iki tane türk kahvesi Nescafe bitter çikolata tüketirsen başın yüksekte yatmak baş ağrısını en aza indiriyor yada hiç olmuyor herkeste bir olmaz tabi ama öyle dayanılmayacak ağrı da değil yani

HandanAnne

Kayıtlı Üye
rank
Spinal de bol su içersen ve günde iki tane türk kahvesi Nescafe bitter çikolata tüketirsen başın yüksekte yatmak baş ağrısını en aza indiriyor yada hiç olmuyor herkeste bir olmaz tabi ama öyle dayanılmayacak ağrı da değil yani
Ben başka ameliyatlar geçirdim ve uyanınca kustum baş ağrısı yaşamadım belki kusarım yine yaşamam siye düşünüyorum sizde kusma oldu mu

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
İlk çok zordu aynı şeyi yaşamak istemedim 20 saat suni sancı verildi ve doğumdan sonra farkedilen belimdeki skolyoz yğzünde yılda 2 kez tutulma yaşıyorum bu doğumda mı oldu önceden var mıydı bilinmiyor ama ben sorunu doğumdan sonra yaşadım o yüzden sezeryan istedim
Anladım kuzum hayırlısı inşallah

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Valla canım ben spinal oldum üçüncü günü hastaneden taburcu oldum eve geldim gözümü acamiyodum öldüm baş ağrısından 🙄bebeğe bakamiyodum ağlamaktan bı hal oldum kaç gün sürdü sanki saçımdan tutup surukluyolardi beni.oyle kötü bı agriydiki kafamı sağa sola hareket edemiyordum🙄🤲çok şükür geçti ama baş ağrısı herkeste olmuyomus canım inşallah sende olmaz 🤲şimdiden geçmiş olsun Allah analı babalı büyütsün inşallah ❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim kafa asagidaydi sürekli.gozlerimi açamıyodum o derece kötü bı agriydi

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bende 7 ay önce spinal oldum aa baş ağrısı yaşamadım canım kişiden kişiye değişen bir şey spinal olursan en azından miniği heen görüp emzirme şansım var

HandanAnne

Kayıtlı Üye
rank
Ben başka ameliyatlar geçirdim ve uyanınca kustum baş ağrısı yaşamadım belki kusarım yine yaşamam siye düşünüyorum sizde kusma oldu mu
Bende 7 ay önce spinal oldum aa baş ağrısı yaşamadım canım kişiden kişiye değişen bir şey spinal olursan en azından miniği heen görüp emzirme şansım var
Teşekkürler sanıırm bu yönde olacak kararım 🙂

Valla canım ben spinal oldum üçüncü günü hastaneden taburcu oldum eve geldim gözümü acamiyodum öldüm baş ağrısından 🙄bebeğe bakamiyodum ağlamaktan bı hal oldum kaç gün sürdü sanki saçımdan tutup surukluyolardi beni.oyle kötü bı agriydiki kafamı sağa sola hareket edemiyordum🙄🤲çok şükür geçti ama baş ağrısı herkeste olmuyomus canım inşallah sende olmaz 🤲şimdiden geçmiş olsun Allah analı babalı büyütsün inşallah ❤️

Benim kafa asagidaydi sürekli.gozlerimi açamıyodum o derece kötü bı agriydi
Ewet böyle bir durum daha duydum o yüzden sormak istedim ben kovit geçirdim orda böyle bi baş ağrısı yaşadım ama o bir virüs bu bir ilaç olfupundan daha önceki ameliyatları da genel uyşturmada ve epudralde kustum geçti hemen ona güvenmek istiyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar