Dogum yapan annişler ve sezeryan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mamı Sibel tarafından oluşturulan Dogum yapan annişler ve sezeryan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,032 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dogum yapan annişler ve sezeryan
Konbuyu başlatan Mamı Sibel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Selda mas

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Annişler sezeryan oldum 1 ay oldu karnım dümdüz oldu ama sezeryan yerim şişti zaten tümsek gibi gitmişti yine oldu 3 gündür ve agrı var siz dede varmı

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Ohhhh ben nasil verecem bakalım 🙄😞
Eritip gider inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun canım inşallah kötü bisey değildir de giden göbeğinin darısı bana 😀🙏 şimdiden diyorum ben nasıl verecem acaba
İnşAllah

Geçmiş olsun canım inşallah kötü bisey değildir de giden göbeğinin darısı bana 😀🙏 şimdiden diyorum ben nasıl verecem acaba
İnşAllah

Ecrinimbenimherseyim.

Kayıtlı Üye
rank
Annişler sezeryan oldum 1 ay oldu karnım dümdüz oldu ama sezeryan yerim şişti zaten tümsek gibi gitmişti yine oldu 3 gündür ve agrı var siz dede varmı
Merhaba bişi sorcam size ben geçen hafta sezaryen oldumda sezaryan yerimin uç taraflarında ip var ve bu hafta alincak galiba sizinde var di dışarda alinck dikis acaba aldirdiniz mi dikisi aldirdiysaniz canininz çok yandimi acaba

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba bişi sorcam size ben geçen hafta sezaryen oldumda sezaryan yerimin uç taraflarında ip var ve bu hafta alincak galiba sizinde var di dışarda alinck dikis acaba aldirdiniz mi dikisi aldirdiysaniz canininz çok yandimi acaba
Aldırdım cnm uzun bi ip çekiyor içinden geliyor ip

Bende 11 gün oldu karnım gitti hafif biraz var oda gazım oluyor arada ama şişlik varsa doktora görün canım
Aynen 5 dakika durmadım bacım soguk aldı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar