Dogum yapanlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Halime Oruç tarafından oluşturulan Dogum yapanlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,027 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dogum yapanlar
Konbuyu başlatan Halime Oruç
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nisa16

Halime Oruç

Kayıtlı Üye
rank
Dogum yapan hanımlar dogum sancılarınız nasıl başladı suyunuz ne zamn geldi kaç haftalıkken dogum yaptınız tecrübelerinizi yazar mısınız dogum anını merak ediyorum da

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
39+3 de dogum yaptım sancım yoktu suni sancı ile baslattılar sabah 7 de hastaneye yatıs yaptım oglene dogru hafif adet sancısı gibi basladı sonra 3 gibi daha sıklastı 4 de daha sık gelip siddetı arttı 5 dk 2 3 kere 20 30 saniyelik agrılar kasılmalar oluyordu 5 de dogum yaptım canım

Halime Oruç

Kayıtlı Üye
rank
39+3 de dogum yaptım sancım yoktu suni sancı ile baslattılar sabah 7 de hastaneye yatıs yaptım oglene dogru hafif adet sancısı gibi basladı sonra 3 gibi daha sıklastı 4 de daha sık gelip siddetı arttı 5 dk 2 3 kere 20 30 saniyelik agrılar kasılmalar oluyordu 5 de dogum yaptım canım
Niye suni sancı ile başlattılar ki

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Sancı acılma yoktu canım 40 haftaya da beklesek sancın olmaz bebek kaka yapma ihtimali var dedi doktor dedıgı gibide kakasını yapmıstı ıyı ki beklememıssım

Dogum yapan hanımlar dogum sancılarınız nasıl başladı suyunuz ne zamn geldi kaç haftalıkken dogum yaptınız tecrübelerinizi yazar mısınız dogum anını merak ediyorum da
ilk kızımda 38.haftada gece saat 3 gibi nişanım geldi ve hemen arkasından suyum geldi ama bayağı suyum aktı yürüyemiyordum ambulansı aradık bu arada İstanbulda oturuyordum hemen hastaneye gittik orda yer olmadığı için başka hastaneye sevk edildim ama bu arada sancım bayağı sıklaştı dayanamıyorum gece 3 'ten beri çektim sabah doktor geldi sezeryan doğuma alındım sabah 10:58 de kızım doğdu ikinci doğumumda 38.haftanın sabahında suyum geldi sancım filan olmadı yine ambulansla hastaneye gittim doktorum burda olmadığı için başka hastaneye gittim hemen ebe muayene etti bayağı açılmam vardı ama normal yapamıyorum çünkü ilki sezeryan bide bende çatı darlığı vardı o yüzden acilen sezeryana alındım ve çok şükür iki kızımda sağlıklı biri 5 yaşında diğeri 2,5 aylık

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
ilk kızımda 38.haftada gece saat 3 gibi nişanım geldi ve hemen arkasından suyum geldi ama bayağı suyum aktı yürüyemiyordum ambulansı aradık bu arada İstanbulda oturuyordum hemen hastaneye gittik orda yer olmadığı için başka hastaneye sevk edildim ama bu arada sancım bayağı sıklaştı dayanamıyorum gece 3 'ten beri çektim sabah doktor geldi sezeryan doğuma alındım sabah 10:58 de kızım doğdu ikinci doğumumda 38.haftanın sabahında suyum geldi sancım filan olmadı yine ambulansla hastaneye gittim doktorum burda olmadığı için başka hastaneye gittim hemen ebe muayene etti bayağı açılmam vardı ama normal yapamıyorum çünkü ilki sezeryan bide bende çatı darlığı vardı o yüzden acilen sezeryana alındım ve çok şükür iki kızımda sağlıklı biri 5 yaşında diğeri 2,5 aylık
Allah bagıslasın canım aralarında ki yasta cok ıyımıs senin ki kıskanıyor mu kardesını konu ıcınde konu oldu ama merak ettim 😄

Halime Oruç

Kayıtlı Üye
rank
Allah bagışlasın canım bende 37+5 deyim dört gözle kızımı bekliyorum inşallah saglık la alırım kucagıma

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben 39+4 te saat 11 de nişanım geldi öğleden sonra saat 3 te sancılarım başladı ama birdenbire ve çok sert ağrılar 4 buçukta daha fazla dayanamayıp hastaneye gittim 8 santim açılman vardı hemen doğuma aldılar ve 6 buçukta oğlumu kucağıma aldım.herkesin suyu önceden geliyor benim 3 doğumumdada doğum sırasında geldi ve nişan sadece 3. Doğumumda geldi.darısı başına.

Allah bagıslasın canım aralarında ki yasta cok ıyımıs senin ki kıskanıyor mu kardesını konu ıcınde konu oldu ama merak ettim 😄
Evet canım kıskançlık var ilk zamanlarda yoktu şu anda kardeşini biri sevsin hemen kendini sevdirmeye çalışıyor bide kendi ağzıyla dedi ki siz hepiniz kardeşimle ilgilendiğiniz için onu kıskanıyorum dedi😄
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah bagışlasın canım bende 37+5 deyim dört gözle kızımı bekliyorum inşallah saglık la alırım kucagıma
İnşallah canım sağlıkla bebeğine kavuşursun🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar