Sorum var Doğum yaptım kızlar

• Konbuyu başlatan Zh191016
  • Toplam 23 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zh191016 tarafından oluşturulan Doğum yaptım kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,081 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum yaptım kızlar
Konbuyu başlatan Zh191016
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💕MaSaLıM💕

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Serra Hümanin Annesi

Kayıtlı Üye
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Gözün aydın canim darısı bizlere insallh

İlk bebeğini görünce nasıl bi duygu canim ya ben çok merak ediyorum nasıl bisey olcak acaba
Ayy ben Kayra'nın ilk sesini duyunca ağlamıştım sonra onu odaya götğrmüşlerdi benim dikişleri kapatıp onun yanına götürdüler 🥺🥺 gözleri kapalıydı "Annem, dediğimde gözlerini açıp bana bakmasını" dünyada hiç bşr şeye ama hiç bir şeye değişmem hala doğum anını ve o ilk bana bakmasını, ağlamasını unutamıyorum hatırladıkça gözlerim doluyor şükür Rabbime bu duyguyu yaşattı. 🤲🏻

Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.

Serra Hümanin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ayy ben Kayra'nın ilk sesini duyunca ağlamıştım sonra onu odaya götğrmüşlerdi benim dikişleri kapatıp onun yanına götürdüler 🥺🥺 gözleri kapalıydı "Annem, dediğimde gözlerini açıp bana bakmasını" dünyada hiç bşr şeye ama hiç bir şeye değişmem hala doğum anını ve o ilk bana bakmasını, ağlamasını unutamıyorum hatırladıkça gözlerim doluyor şükür Rabbime bu duyguyu yaşattı. 🤲🏻
Yaaa ne güzel masallah Rabbım sağ salim büyütmeyi de nasip eder insallh canim benim insan tarif edemiyor bile bu güzel duyguları ben şimdi kızımın tekmelerini hissettikce şükrediyorum çok bekledim icimde oynamasını tekme atmasını çok şükür Rabbım isteyen herkese nasip etsin insallh. Kayra bebişi öp canisi♥️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yaaa ne güzel masallah Rabbım sağ salim büyütmeyi de nasip eder insallh canim benim insan tarif edemiyor bile bu güzel duyguları ben şimdi kızımın tekmelerini hissettikce şükrediyorum çok bekledim icimde oynamasını tekme atmasını çok şükür Rabbım isteyen herkese nasip etsin insallh. Kayra bebişi öp canisi♥️
Amin kuzm amin rabbim sanda nasşp etsin inşallah sağ salim al minik prensesi kucağına 🤲🏻. Öptüm bile teyzesi 😍. Tarifi imkansız bir duygu rabbimin minik mucizeleri 😍😍

Serra Hümanin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Amin kuzm amin rabbim sanda nasşp etsin inşallah sağ salim al minik prensesi kucağına 🤲🏻. Öptüm bile teyzesi 😍. Tarifi imkansız bir duygu rabbimin minik mucizeleri 😍😍
Amin canim benim insallh 4 gözle bekliyorum vallahi acisiyla tatlısıyla ♥️ gunu dolunca hemen gelir insallh. Evet çok güzel bi duygu herseyiyle minnaciklar 🥰🥰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar