Doğum zamanı geldi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde SBA- tarafından oluşturulan Doğum zamanı geldi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 800 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum zamanı geldi
Konbuyu başlatan SBA-
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 4 Adam 1 Madam (sinem)❤

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar bugün tam 40 haftalık oldum dün son kontrolüm vardı. Bebek ters geliyor ve eşi yaşlanmış. Doktor nts istedi çektirdim sancı vardı alttan muayene etti açılma 1 parmak dedi kan ve idrar istedi akşam 10da tekrar gittim tekrar sancı vardı ama açılma yine 1 parmak olduğu için eve gönderdi. Bebek ters olduğu için sezeryan olucam ama doktor açılma olmadan sezeryana alamam diyor bu zamana kadar bebek döner diye bekledik dönmedi

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar bugün tam 40 haftalık oldum dün son kontrolüm vardı. Bebek ters geliyor ve eşi yaşlanmış. Doktor nts istedi çektirdim sancı vardı alttan muayene etti açılma 1 parmak dedi kan ve idrar istedi akşam 10da tekrar gittim tekrar sancı vardı ama açılma yine 1 parmak olduğu için eve gönderdi. Bebek ters olduğu için sezeryan olucam ama doktor açılma olmadan sezeryana alamam diyor bu zamana kadar bebek döner diye bekledik dönmedi
Acilma oladan sezeryana alamıyor mu neden bebeğin eşinin yaşlanması bebeğe bir zararı varmiymis peki

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
Acilma oladan sezeryana alamıyor mu neden bebeğin eşinin yaşlanması bebeğe bir zararı varmiymis peki
Gebeliğin son zamanlarında eş yaşlanması oluyormuş bebek beslenmesinde ve bebeğe giden oksijende azalma oluyormuş . Bende anlamadım devlet Hastanesi'ne geliyorum dünden beri Sancım var ama açılma yok diye sezeryana almıyorlar

...

Moderator
Mod
rank
Gebeliğin son zamanlarında eş yaşlanması oluyormuş bebek beslenmesinde ve bebeğe giden oksijende azalma oluyormuş . Bende anlamadım devlet Hastanesi'ne geliyorum dünden beri Sancım var ama açılma yok diye sezeryana almıyorlar
Canım Rabbim kolaylık versin.Sağlıkla kucağına al bebeğini inşaAllah.Normalde açılma olmayınca sezaryen yapmıyorlarmı.Yoksa benmi yanlış hatırlıyorum.

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Nirmal doğum değilse neden açılma bekliyorlar ki ah bu devletin pisliği Allahım sağlıkla kurtarsın canim bebeğinle beraber hareketlerini takip et ihmale gelmez ya bebek kakasını yaparsa gerizekalı bu doktorlar

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Cnm geçmiş olsun benimde dönmezse sezeryana alırım dedi ama açılmayı beklemesi saçma geldi normal doğum degil ki erken de degil zamanı gelmiş Allahım yardımcın olsun

Sha

Kayıtlı Üye
rank
Nasıl bırsey ya acılma olmadan zaten sezeryan yapıyorlar çünkü bebek ters gelıyor

Tüm sayfalar yüklendi.