Sorum var Doğum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep41 tarafından oluşturulan Doğum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,100 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 15 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum
Konbuyu başlatan Zeynep41
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dimi2121

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar doğum yaptım çok şükür gündüz karnım kasılıyordu sancıymış demek ki iftardan sonra gittim 3 cm açıklık var doğum başlamış dedi sonra özele gidip yatışımı yaptım 3 4 saat için doğum yaptım hamdolsun darısı tüm hamilelerin başına sarışın bir kızım oldu rabbim herkese tüm isteyenlere tattırsın bu duyguyu🥰😍🤲

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kızlar doğum yaptım çok şükür gündüz karnım kasılıyordu sancıymış demek ki iftardan sonra gittim 3 cm açıklık var doğum başlamış dedi sonra özele gidip yatışımı yaptım 3 4 saat için doğum yaptım hamdolsun darısı tüm hamilelerin başına sarışın bir kızım oldu rabbim herkese tüm isteyenlere tattırsın bu duyguyu🥰😍🤲
Yaaa ne kadar güzel çok sevindim Rabbim hayırlı uğurlu etsin hoşgelmiş bebeğin ❤️🥰 amin amin inşallah canım benim ne güzel ya bekliyordun sonunda kavustun 🥰

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Yaaa ne kadar güzel çok sevindim Rabbim hayırlı uğurlu etsin hoşgelmiş bebeğin ❤️🥰 amin amin inşallah canım benim ne güzel ya bekliyordun sonunda kavustun 🥰
Hamdolsun canım darısı başına bi avazda kurtulursun inşallah😘
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gözün Aydın Canım Benim rabbim Analı Babalı Büyütsün İnşallah 🤲🏻
Amin canım Allah razı olsun darısı başına inşallah 😍

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank

Amin inşallah canım benim ❤️ teşekkür ederim ❤️ isim ne düşünüyorsunuz

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank

Amin canım benim inşallah 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🥰

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Maşallah, 😍canım benim, kız iftardan önce konuştuk bişey yoktu, iftardan sonra doğum mu ysptın, 😍çok geçmiş olsun, rabbim analı babalı büyütsün inşallah, 😍😍

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Amin inşallah canım benim ❤️ teşekkür ederim ❤️ isim ne düşünüyorsunuz
Ravza koyduk canım 🥰

Maşallah, 😍canım benim, kız iftardan önce konuştuk bişey yoktu, iftardan sonra doğum mu ysptın, 😍çok geçmiş olsun, rabbim analı babalı büyütsün inşallah, 😍😍
He kız kasılmam sancıymış bende şok oldum iyiki gittim hastaneye dedim oğlumda baya zor geçmişti bu böyle olunca tuhafıma gitti😂😂

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Ravza koyduk canım 🥰

He kız kasılmam sancıymış bende şok oldum iyiki gittim hastaneye dedim oğlumda baya zor geçmişti bu böyle olunca tuhafıma gitti😂😂
Allah adıyla büyütsün nice güzel günleri olsun inşallah canım benim ❤️ kurtuldun vAllaa iki gün önce doğursaydm diyordun 😀

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar