Dogum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde EmineNea tarafından oluşturulan Dogum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 524 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Dogum
Konbuyu başlatan EmineNea
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan S♥️E💙

EmineNea

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 40+1 deyim sancimda suyum da gelm3di acilamam var mi bilmiyorum 3 gun once gittim devlette dr. Biraz tartistik alttan muyane yapti sormadim yarin yine gidicem sizce alirlar mi doguma suni sanci icin ne yapmaliyim ya biraz endiseliyim

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 40+1 deyim sancimda suyum da gelm3di acilamam var mi bilmiyorum 3 gun once gittim devlette dr. Biraz tartistik alttan muyane yapti sormadim yarin yine gidicem sizce alirlar mi doguma suni sanci icin ne yapmaliyim ya biraz endiseliyim
Canım bebeğin pozisyonu uygunsa bi sıkıntı da yoksa kendi kendine gelene kadar beklerler genelde dra bağlı bi yandan, suni sancı ile doğumu başlatabilirler de. Yarın gittiğinde güzelce sorar öğrenirsin stres yapma bebiş geleceği zamanı bilir sağlıkla alırsın kucağına inşallah 🙏🥰

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Sancı ve acılma yoksa suni ilr baslatır lar canım korkmana gerek yok zaten vakti zamanı bu haftalar Allah hayırla saglıkla kucagına almayı nasip etsin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar