Doğuma gidip dogurmayan ben

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Azranurun annesi tarafından oluşturulan Doğuma gidip dogurmayan ben başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,718 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Doğuma gidip dogurmayan ben
Konbuyu başlatan Azranurun annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mutsuz kadın

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 17. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık turp büyüklügünde.
Bebek eklemlerini ve iskelet sistemini kolayca hareket ettirir. kordon büyür, uzar ve daha kalın hale gelir. Bel ve bacak ağrılarını azaltmak için yarım topuklu ayakkabılar giymek gerekir. Rüya görmede artış olur. eğer amniyontez gerekli ise en uygun zaman
Bebeğinizin boyu yaklaşık 18 cm ağırlıgı 150 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hastaneye gittim işlemler yapıldı kan kalp tansiyon sorular soruldu amaliyat elbisemi giydim herşey hazır odada dört kişi bekliyor acil sezeryan doguranlan dolmuş herkes oldu bana sıra gelmedi yarına ertelendi bundada bir hayır var dedik evimize geldik Bir ben amaliyat olmadım hayırlısı herşey Allah tan

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kizlar az önce eve girdim tüm gün hastanedeydim ama dogurmadim şimdi eve geldim karnım aç biseyler yiyin anlatacam neler oldu
Ne oldu gülüm neden dopurmadın o kadar saattir doğurdum demeinş bekliyorum 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hastaneye gittim işlemler yapıldı kan kalp tansiyon sorular soruldu amaliyat elbisemi giydim herşey hazır odada dört kişi bekliyor acil sezeryan doguranlan dolmuş herkes oldu bana sıra gelmedi yarına ertelendi bundada bir hayır var dedik evimize geldik Bir ben amaliyat olmadım hayırlısı herşey Allah tan
Aynen öyle vardır bunda da bşr hayır

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ne oldu gülüm neden dopurmadın o kadar saattir doğurdum demeinş bekliyorum 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen öyle vardır bunda da bşr hayır
Ne bilim anlamadım Allah bugün nasip etmedi daha isim bilrkligim kolumda hastane bilekligi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Yaaa kuzum o kadar beklemissin bide hayırlısi böyle imiş
Yarın hayırlı haberlerle inşallah 🥰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ne bilim anlamadım Allah bugün nasip etmedi daha isim bilrkligim kolumda hastane bilekligi
Vardır bunda da bşr hayır kuzum demek ki bugün nasip değilmiş meleğin bugun değil Allah izin verirse yarın açacak gözlerini dünyaya 😍😍.

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar