Sorum var Doğuma kaç zaman kaldı?🥹

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde baby mom tarafından oluşturulan Doğuma kaç zaman kaldı?🥹 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 510 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğuma kaç zaman kaldı?🥹
Konbuyu başlatan baby mom
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

baby mom

Kayıtlı Üye
rank
Her kese iyi aksamlar.Benim sezeryana 11gün kaldı🥲ne çabuk geçti 9ay, her şeyiyle güzeldi.Çektiğim tüm ağrılardan tut ,karnimda haraketlerini hiss etmeğe kadar her bir detayı bir annenin yaşaya bileceği en güzel anlar.Allah isteyen her kese nasib etsin.İnşallah sağlıklı şekilde kucağımıza alırız.Benim ikinci kızım olucak sizlerde bebişin cinsiyeti ne?🤗

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Her kese iyi aksamlar.Benim sezeryana 11gün kaldı🥲ne çabuk geçti 9ay, her şeyiyle güzeldi.Çektiğim tüm ağrılardan tut ,karnimda haraketlerini hiss etmeğe kadar her bir detayı bir annenin yaşaya bileceği en güzel anlar.Allah isteyen her kese nasib etsin.İnşallah sağlıklı şekilde kucağımıza alırız.Benim ikinci kızım olucak sizlerde bebişin cinsiyeti ne?🤗
Maşallah canım rabbim sağ Salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻. Benim bir oğlum var 25 aylık birde 2 aylık kızım var ikiside sezaryen.

.....

Kayıtlı Üye
rank
Allah'ım kucağına almayı nasip etsin inşallah benim ilk çocuğum benimki de kız Allah'ım açılarını göstermesini inşallah 🤲🥰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Allah korusun🧿Çok zorlanıyormusun iki küçük bebekle?
Yok canım oğlumun bana zararı yok zaten maşallah çok akıllı . Yemeğini yer arabaları ile oynar benimşe konuşur sonra zamanı gelince uyur . Kızımda öyle 2 aylık ama maşallah uykusu çok düzenli . Sallamadıpım için karnını doyurup bırakıyorum o uyuyor

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Amin canm inşallah sağlıkla al kucağına inşallah benim 3. Ve kız bebek benim hamilelik biraz. Zor geçiyo son bı ay inşallah

baby mom

Kayıtlı Üye
rank
Yok canım oğlumun bana zararı yok zaten maşallah çok akıllı . Yemeğini yer arabaları ile oynar benimşe konuşur sonra zamanı gelince uyur . Kızımda öyle 2 aylık ama maşallah uykusu çok düzenli . Sallamadıpım için karnını doyurup bırakıyorum o uyuyor
Benim kızım da bebekken hiç sesi çıkmazdı,şimdi de öyle pek yormaz beni fakat çok nazlı,her şeyden küsüyor .Bakalim küçük prenses nasıl olucak 🙂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin canm inşallah sağlıkla al kucağına inşallah benim 3. Ve kız bebek benim hamilelik biraz. Zor geçiyo son bı ay inşallah
Ay maşallah 3.kız mı geliyor? Sağ salim alın kucağınıza insallah🤗kız bereketdir

🔥ATEŞİM🔥

Kayıtlı Üye
rank
Bizde 34 haftalık olduk bgun 4. Bebişim erkek önceden de iki kız bir oğlum vardı ama bu bebiş çok sabırsız hemen gelmek istiyor bakalım ne kadar duracak minik bey Rabbim bütün annişlere sağlıklıca kucağına almayı nasip etsin yavrularını🙏

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Benim kızım da bebekken hiç sesi çıkmazdı,şimdi de öyle pek yormaz beni fakat çok nazlı,her şeyden küsüyor .Bakalim küçük prenses nasıl olucak 🙂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay maşallah 3.kız mı geliyor? Sağ salim alın kucağınıza insallah🤗kız bereketdir
Sağlıklı olsunda canım gerisi hallolur . Kzıın kaç yaşında peki?

zeynomBerat

Kayıtlı Üye
rank
Bizde de 33. Haftaya giriş oldu çok şükür bir kızım bir oğlum var bir kızım daha olacak Allah'ın izniyle kızımın bir kız kardeşi olsun çok istedim hep çok şükür Rabbim nasip etti çünkü insanın dertleşmek için bir kız kardeşe ablaya her zaman ihtiyaç duyuyor 🥰 sağlıkla gelsinler hayırlı evlat olsunlar inşallah 🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar