Doğuma yakın hisler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Cemile N♡N♡C tarafından oluşturulan Doğuma yakın hisler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 960 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Doğuma yakın hisler
Konbuyu başlatan Cemile N♡N♡C
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çiçek20

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Canım bebeğine seslen demişti ebe öyle yapmıştım gökçem gel artık gökçem demiştim ertesi gün geldi sevdiceğim 😂😂 suyum gelmeden bir önceki gün karnımın üst kısmı yumuşacık olmuştu anneme gösterip şaşırmıştım onu hatırlıyorum meğer çocuğum aşağıya inmiş. Sancı ya gelirsek 36. Haftadan beri düzensiz kasık ağrısı ve sancısı çektim canım 39 da da suyum geldi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ne enfeksiyonunuz vardı benimde idrar yollarımda enfeksiyon çıktı 🤷‍♀️
Bende oda vardı ama doğum olcağı gün aniden anti cmv enfeksiyonu meydana geldi nerden nasıl bulaştı hala bilmiyorum. Normalde ilk tetkiklerde çıkmadı 2 gün sonra aniden ortaya çıktı

Cemile N♡N♡C

Kayıtlı Üye
rank
Canım bebeğine seslen demişti ebe öyle yapmıştım gökçem gel artık gökçem demiştim ertesi gün geldi sevdiceğim 😂😂 suyum gelmeden bir önceki gün karnımın üst kısmı yumuşacık olmuştu anneme gösterip şaşırmıştım onu hatırlıyorum meğer çocuğum aşağıya inmiş. Sancı ya gelirsek 36. Haftadan beri düzensiz kasık ağrısı ve sancısı çektim canım 39 da da suyum geldi
Uşş ne kadar güzel bişey minnoş annesini dinlemiş 😍😍😍

Tüm sayfalar yüklendi.