Doğumda kocam askerde olabilir

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Gökçem💕 tarafından oluşturulan Doğumda kocam askerde olabilir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 747 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Doğumda kocam askerde olabilir
Konbuyu başlatan Gökçem💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçem💕

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Kızlar bugün bedelliler açıklandı bilmiyorum haberiniz var mı. Doğumla arasında 1 ay var ucu ucuna denk gelebilir yani korkuyorum kaygılarım var bana bi yardımcı olsanız. Kızım beklemezse babasını onsuz doğururum sağlıklı olsun da ama her şey yolunda gider dimi korkuyorum

Defne

Kayıtlı Üye
rank
Canim hic dert edinme benimde esim dogumdan sonra gelecek gibi sen bebegin icin hangi gun daha hayirliysa daha saglikliysa ozaman gelsin diye dua et

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugün bedelliler açıklandı bilmiyorum haberiniz var mı. Doğumla arasında 1 ay var ucu ucuna denk gelebilir yani korkuyorum kaygılarım var bana bi yardımcı olsanız. Kızım beklemezse babasını onsuz doğururum sağlıklı olsun da ama her şey yolunda gider dimi korkuyorum
Ben dogunca babam askerdeymiş annem demiş kocam gelmeden kızıma isim koymayın 10 gün ismimi koymamışlar

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Canim hic stres yapma benimde ewim dogumdan sonra gelecek yurt diwinda biraz tartiwdik kusum amma yapacak bi wey yok bebeymizi duwunmeliyiz onun sagliqi her weyden onemli sonucda agrini cekesen biz olacik onlar deyil o yuzden com kafana takma yaninda olub olmayacagini

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kuzum hiç stres yapma benim eşiminde görevleri bitmiyor doğumda yanımda olurmu olmazmı onu bile bilmiyoruz. Annen kardeşlerin falan varsa yanında olurlar zaten Allah yardımcın olsun

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
Bu stresle biraz zor.. allaha emanet et kendini, rahatla relax ol.. boyle sıkınti stres yaparsan bebegin ne yapsin.. hem dogum mucizevi bir olay.. emin ol hic birimizin cok da fazla yaptigi birsey olmuyor..

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar