Sorum var Doğumdan sonra adet

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kader hakan tarafından oluşturulan Doğumdan sonra adet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 794 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğumdan sonra adet
Konbuyu başlatan Kader hakan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Arzukzl97

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar merhaba 2 ay once doğum yaptım. Kırkım çıktıktan 3 gün sinra adet oldum temizlendikten sonra 1 hafta geçtikten sonra tekrar adet oldum. Bu normal bir durum mu sizce. Başına gelen var mı?
Doğum sonrası ilk bir sene adet düzensizliği normal kabul ediliyor canım hormonların düzensizliğinden kaynaklanıyor

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar merhaba 2 ay once doğum yaptım. Kırkım çıktıktan 3 gün sinra adet oldum temizlendikten sonra 1 hafta geçtikten sonra tekrar adet oldum. Bu normal bir durum mu sizce. Başına gelen var mı?
Çok normal kuzum doğumdan sonra adet düzensizliği oluyor herkeste biraz zaman sonra düzelir

Kader hakan

Kayıtlı Üye
rank
Dogumdan sonra düzensiz adet görmek çok normal vücut yeni yeni kendini yeniliyo
Teşekkür ederim canim😊
Dogumdan sonra düzensiz adet görmek çok normal vücut yeni yeni kendini yeniliyo
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum doğumdan 1 sene sonra rahim anca kendini toparlar ve bu dönemlerde adet düzensizlikleri gayet normal. Geçmiş olsun
İçim rahatladı cok teşekkür ederim canim
💕
Kuzum doğumdan 1 sene sonra rahim anca kendini toparlar ve bu dönemlerde adet düzensizlikleri gayet normal. Geçmiş olsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İçim rahatladı cok teşekkür ederim canim
💕

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar