Doğumdan sonra bebeği biz mi giydiriyoruz artık bilgisi olan varmı canlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kevser55 tarafından oluşturulan Doğumdan sonra bebeği biz mi giydiriyoruz artık bilgisi olan varmı canlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,290 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğumdan sonra bebeği biz mi giydiriyoruz artık bilgisi olan varmı canlar
Konbuyu başlatan Kevser55
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kevser55

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Ordaki ebeler giydiriyor canım bebegi sen sonra degıstırmek istersen odana gectıgınde degıstırebılırsın

Ozlem kzlrmk.

Kayıtlı Üye
rank

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Normalde doğumu yapar yapmaz ebeler giydiriyo bebeği sen kendin giyiniyosun diye biliyorum ama degistimi bilgim yok canim
Geçen ablamın arkadaşı doğum yapmış artık hemşireler giydirmiyo demiş kendim giydirdim demiş o yüzden soruyum dedim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ordaki ebeler giydiriyor canım bebegi sen sonra degıstırmek istersen odana gectıgınde degıstırebılırsın
Anladım canım teşekkür ederim🤗

Benim dogum yaptigim hastanede bebegi refekqtciya veriyolar bonlar giydiriyo ben sezeryan oldugum icin ayaga kalkamiyorum oyuzden kayin validem giydirmisti
Anladım canım

Bende sezeryan doğum yaptım ve devlet hastanesinde yaptım bebeğin kıyafetini hemşireye vermiştim onlar giydirdi eğer vermezsen yanında refakatçi kim kalıyorsa o giydirir sende ayağa kalkacağın zaman giyiniyorsun canım
Anladım canım teşekkür ederim

Cnm ablamın üç doğumuna gittim birinde çarşafla getirdiler biz giydirdik diğer ikisinde kıyafeti istedik onlar giydirdi getirdi devletteydi bu doğumlar özeller giydirip getiriyorlar

Ebe veya hemşire giydiriyor
Teşekkür ederim canım

Son düzenleme:

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Geçen ablamın arkadaşı doğum yapmış artık hemşireler giydirmiyo demiş kendim giydirdim demiş o yüzden soruyum dedim

Anladım canım teşekkür ederim🤗

Anladım canım

Teşekkür ederim canım
Belki şehirden şehre değişiyor ise orasını bilemem tabide normalde bebek çıktıktan sonra eğer sana dikiş falan atilacaksa o arada bebegin ölçümleri yapılır ilk aşısı hastanede olur üzerini de orda giydirir 1 saat musadede kalirsin sonra odaya alırlar bizim burda böyle kirikkale de yaşıyorum ben ama hala da böyle mi bilemem tabi 1 hafta ya kadar eğer uzamazise gorcem bende bakalım

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Belki şehirden şehre değişiyor ise orasını bilemem tabide normalde bebek çıktıktan sonra eğer sana dikiş falan atilacaksa o arada bebegin ölçümleri yapılır ilk aşısı hastanede olur üzerini de orda giydirir 1 saat musadede kalirsin sonra odaya alırlar bizim burda böyle kirikkale de yaşıyorum ben ama hala da böyle mi bilemem tabi 1 hafta ya kadar eğer uzamazise gorcem bende bakalım
Anladım teşekkür ederim 🤗Rabbim bir avazda kurtarsın İnşallah🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar