Sorum var Doğumdan sonra herşey başlıyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İpek'in annesi tarafından oluşturulan Doğumdan sonra herşey başlıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,417 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğumdan sonra herşey başlıyor
Konbuyu başlatan İpek'in annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İpek'in annesi

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar sevinmeyin hamilelikten sonra rahatlarim demeyin keske öyle olsaydı bütün hormonlar bozulup tekrar düzelene kadar baya sorun yaşanıyor Allah'ım bizleri ve evlatlarımızı birbirimizden ayırmasın. AMİN.AMİN🤲🤲
Noldu kuzum inşallah kötü birşey yoktur geçmiş olsun Rabbim safi ismi ile şifa versin inşallah tüm hastalarımıza 🤲🤲🤲

İpek'in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Noldu kuzum inşallah kötü birşey yoktur geçmiş olsun Rabbim safi ismi ile şifa versin inşallah tüm hastalarımıza 🤲🤲🤲
Kötü birşey yok çok şükür ama hormonlar değiştiği için vücut bir an değişiyor doğum dikişleri kanama falan
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kız ben kendimden geçtim yemesi, göbek bağı, gazı derken eridim bittim o iyi olsun da kendimi düşünmekten geçtim şu 23 günde
Demek istediğim tam da o alışılmadık birşey olduğu için

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar sevinmeyin hamilelikten sonra rahatlarim demeyin keske öyle olsaydı bütün hormonlar bozulup tekrar düzelene kadar baya sorun yaşanıyor Allah'ım bizleri ve evlatlarımızı birbirimizden ayırmasın. AMİN.AMİN🤲🤲
Öyle kuzum annelik kolay bişey deil rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşaallah

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
aslında nekadar sancılıda olsa hamilelik dönemi en rahat dönem benim için

Yagmurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kız ben kendimden geçtim yemesi, göbek bağı, gazı derken eridim bittim o iyi olsun da kendimi düşünmekten geçtim şu 23 günde
Valla aynen öyle 26 gündür yerdemiyim goktemi belli değil dün 4 yaşındaki kızım boğaz enfeksiyonu oldu ateşlendi ne kadar ayrı tutiyim desemde bugün bebeğim de ateşlendi bendende 20 gün sonra tekrar koca bı parca dustu bugün bayilcak gibi oldum konusmustukya seninle demekki hala bitmemiş bugünde geldi 😔 görüştüm doktorumla korkulacak bişey yok ama gel bakalım bı ultrasonda dedi çocuklara bakmaktan kendimi hepten unuttum bugün ama iki çocuk gerçekten çok zormuş Allah'ım herkesinkinede benimkilerede safi ismiyle şifa versin insallah

Atlasim

Kayıtlı Üye
rank
Aynen kuzum hamilelik artçi depremler asil deprwm dogumdan sonra başliyor emdimi doydumu gazi çiktimi azmi uyudu cokmu uyudu sariligi ney yesem sütum artar of offfff saymakla bitmez bide kendine hiç vakit ayiramama banyo bile lüx hale geliyor ama tek dayanma sebebimiz bebegimiz saglikli olsun hepsi gelip gecici seyler bunye alisiyor bir sure sonra

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar