Doğumdan sonra ne zaman regl oldunuz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Darkangel tarafından oluşturulan Doğumdan sonra ne zaman regl oldunuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,898 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğumdan sonra ne zaman regl oldunuz
Konbuyu başlatan Darkangel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Betül (❤Eda&Ela❤)

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar doğum yapalı 2 ay oldu nerdeyse hasta olmadım sütümde çok fazla yok emzirince regl gecikir derler ya hep genelde hala hasta olmadım yine mi hamileyim acaba 🙈🙈🙈🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️Başına gelen var mı hamile kalan yada bir kac ay sonra regl olan 😬

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar doğum yapalı 2 ay oldu nerdeyse hasta olmadım sütümde çok fazla yok emzirince regl gecikir derler ya hep genelde hala hasta olmadım yine mi hamileyim acaba 🙈🙈🙈🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️Başına gelen var mı hamile kalan yada bir kac ay sonra regl olan 😬
Merhabaa, doğum yaptım 48. Günde regl oldum. Ama emzirme düzensizliğe sebep olur 10 11 ay olmayan 1 seneyi aşan tanıdıklarım var. Süt koruyor zırvalık korunmakta fayda var tabi. Ben günü gününe hatta saati saatine olan insandım şimdi emziriyorum 2 ay düzenli 3. Ay 10 gün gecikiyor falan saçma aapan bir düzenim var emzirme bittikten sonra tekrar eski düzenime dönecekmişim mesela. 😂 Aman bırak olmasın ben hiç özlememiştim açıkçası tuvalete gidip 48. Günümde kendisiyle göz göze gelince ne acelen vardı neden geldin dedim😂😂😂

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
3 ay sonra oldum bende canım İnternette araştırıyordum adet olmak için kekik suyu için bana dua edersiniz yazıyordu gece yatmadan içtim sabah bir uyandım adet olmuşum o kadına da çok dua ettim 😅😅🤲

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Benim doqumdan snra 60 qün kanamam dewam etmişti snra kesildim 7 ay olmadım oqlum 9 aylikti reql olmaya başladım. Kimi 1 sene 1bucuk sene qörmuyr reql ablalrm oyleydi yani 😊 her insan bir olmuyor

Merhabaa, doğum yaptım 48. Günde regl oldum. Ama emzirme düzensizliğe sebep olur 10 11 ay olmayan 1 seneyi aşan tanıdıklarım var. Süt koruyor zırvalık korunmakta fayda var tabi. Ben günü gününe hatta saati saatine olan insandım şimdi emziriyorum 2 ay düzenli 3. Ay 10 gün gecikiyor falan saçma aapan bir düzenim var emzirme bittikten sonra tekrar eski düzenime dönecekmişim mesela. 😂 Aman bırak olmasın ben hiç özlememiştim açıkçası tuvalete gidip 48. Günümde kendisiyle göz göze gelince ne acelen vardı neden geldin dedim😂😂😂
Bende kırkım çıkana kadar oldum sonrasında bitti şu an bebeğim 3,5 aylık daha bişey yok 2 kez lavaboya gittiğimde sadece peçete de kan gördüm devamları gelmedi eşimde yanımda yok korkulacak bişey yokta onun stresi beni deli ediyor

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Bende kırkım çıkana kadar oldum sonrasında bitti şu an bebeğim 3,5 aylık daha bişey yok 2 kez lavaboya gittiğimde sadece peçete de kan gördüm devamları gelmedi eşimde yanımda yok korkulacak bişey yokta onun stresi beni deli ediyor
Normal yaa sütten kesene kadar şaşırmamak lazım 😂

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
5 ay geçti hala olmadım bende 🤦‍♀️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

3 ay sonra oldum bende canım İnternette araştırıyordum adet olmak için kekik suyu için bana dua edersiniz yazıyordu gece yatmadan içtim sabah bir uyandım adet olmuşum o kadına da çok dua ettim 😅😅🤲
Hemen denemem lazım🙈😅😅

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Hatırlamıyorum pek canım da 1 veya 1 buçuk ay sonra olmuştum galiba. Süt koruyor dedikleri o oluyor işte emzirme döneminde belli bir süre adet görmeyenler var. Adet olmadığın sürece hamile de kalmazsın korkma canım

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Hatırlamıyorum pek canım da 1 veya 1 buçuk ay sonra olmuştum galiba. Süt koruyor dedikleri o oluyor işte emzirme döneminde belli bir süre adet görmeyenler var. Adet olmadığın sürece hamile de kalmazsın korkma canım
Acaba logusalık döneminde oldum farketmedim mi dedim 😂 daha bebek cok küçük korku sardı içimi sütte az olunca korumuyordur belki dedim 🙈

5 ay geçti hala olmadım bende 🤦‍♀️

Hemen denemem lazım🙈😅😅
Bende deniyim bir kuru kekikten mi yaptın canım

İnsan tedirgin oluyor bir an zaten bebişler küçük 🙈patlıcak gibi oluyor insan bir yandan olsakta rahatlasak göbüş gitmiyor yolsa tam olarak 😬

Benim doqumdan snra 60 qün kanamam dewam etmişti snra kesildim 7 ay olmadım oqlum 9 aylikti reql olmaya başladım. Kimi 1 sene 1bucuk sene qörmuyr reql ablalrm oyleydi yani 😊 her insan bir olmuyor
Hemen telaaş yapıyoruz 😂😂😂olsan bir dert olmasan ayrı bir dert 🙈

😂😂😂böylede insan patlıcak gibi oluyor canım göbekte gitmiyor tam anlamıyla normal doğum yaptıgım halde 7 gün kanamam oldu sonra olmadı göbekte kaldı birazcık 🙈

Ne kadar atalım kekiği hemen demicem yarın 🙈

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar