Doğumumu nasıl hızlandırabilirim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Özlem tam tarafından oluşturulan Doğumumu nasıl hızlandırabilirim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,262 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğumumu nasıl hızlandırabilirim
Konbuyu başlatan Özlem tam
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 3 çocuk annesi

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Benim suyum gidiyo 3 cm de açıklık var dedi dr 3 günde bir gelip gidecen diyo ve 37 haftanın içindeyim bir haftadan fazla böyle doğumun olsun artık dedi nasi hizlandirabilirim doğumumu nişanım bile geldi bitti

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Benim suyum gidiyo 3 cm de açıklık var dedi dr 3 günde bir gelip gidecen diyo ve 37 haftanın içindeyim bir haftadan fazla böyle doğumun olsun artık dedi nasi hizlandirabilirim doğumumu nişanım bile geldi bitti
Canım nişanın geldi ise bikacgun doğumun olur benim nişanım doğuma 3 gün kala gelmişti kuzum yerleri eğilerek elle sil bol bol merdiven çık hurma ye yürüyüş yap

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Son düzenleme:

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Teşekkür ederim canım yormuyorum kendimi haraketleri dinliyorum, beklesin diyorum bakalım nasip, ne zaman gelecekler bende merak ediyorum panik heyecan korku hepsi yaşıyoruz 😅
Aynen kuzum aklımızı alıyorlar bakalım vaktinde sağ salim gelsinler minikler 🤲🏻😘

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Canım nişanın geldi ise bikacgun doğumun olur benim nişanım doğuma 3 gün kala gelmişti kuzum yerleri eğilerek elle sil bol bol merdiven çık hurma ye yürüyüş yap
Benim bir haftayıgeçti gelmesi dr önce sakin iş yapma yürüme çocuk küçük dedi iğne falan yaptı ciğer icin şimdi su gidince de 37 haftalık olunca diyo gelsin artik yürü bend3 kaynanama yerleştim bırakmadılar bisey olur diye O yüzden yapiyorum ama cook değil iş evin içinde yürüyorum bol bol ama

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar