Dogumun olcagini doktor nezmn soyler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ASİL 'İN Annesi tarafından oluşturulan Dogumun olcagini doktor nezmn soyler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,175 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dogumun olcagini doktor nezmn soyler
Konbuyu başlatan ASİL 'İN Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Anneler ben suan 6ayim bitti 7ye gridim doktora sorsam solermi dogumun nasil olucani normlmi sezeryanmi die
Bunu bende merak ediyorum kuzum 16 sında bende soracam doktora ne zaman karar veriliyor yada neye göre sezeryan deniliyor diye

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ewet canim zaten normalede sezeryanedw mecbur hangisi olursa olcam illaki olucaj bu dogum
Aynen canım mesela 4 ay önce benim arkadaşım sezeryan yaptı ama aşırı kilo almıştı doktoru eğer böyle devam ederse normal doğum edemezsin dedi dediği gibide oldu aldığı kilolar yüzünden sezeryana aldı kızı ben sezaryan olmak istemiyorum 🤦🏻‍♀️

Pamıgın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Anneler ben suan 6ayim bitti 7ye gridim doktora sorsam solermi dogumun nasil olucani normlmi sezeryanmi die
Ben 29 haftalık Ken bana şu tarih şu ayda gelir bebişin dedi Bi engel felan olmazsa eger dedi şimdi 31 haftalık olduk herşey düzenli gidiyorsa bebegin senin kilon suyun zaten söylüyorlar biz normal istiyoruz demiştik ilk aylarda şimdi her gittiğimizde sen normal yaparsın herşeyi güzel ilerliyor diyo

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ben 29 haftalık Ken bana şu tarih şu ayda gelir bebişin dedi Bi engel felan olmazsa eger dedi şimdi 31 haftalık olduk herşey düzenli gidiyorsa bebegin senin kilon suyun zaten söylüyorlar biz normal istiyoruz demiştik ilk aylarda şimdi her gittiğimizde sen normal yaparsın herşeyi güzel ilerliyor diyo
Şükür kuzum ne güzel rabbim sağ salim kucağımıza Almayi nasip etsin🤲🏻

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canım mesela 4 ay önce benim arkadaşım sezeryan yaptı ama aşırı kilo almıştı doktoru eğer böyle devam ederse normal doğum edemezsin dedi dediği gibide oldu aldığı kilolar yüzünden sezeryana aldı kızı ben sezaryan olmak istemiyorum 🤦🏻‍♀️
Canim vallahi aetij hayirlisi nabalim hersye heran hazirim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ozmn banada solerler ileride

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar