Doğumunuz nasıl başladı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Meleyim tarafından oluşturulan Doğumunuz nasıl başladı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,064 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğumunuz nasıl başladı
Konbuyu başlatan Meleyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yazgülü(semra)

Ruşen kaya

Kayıtlı Üye
rank
Sukuat yap . Hurma ye hergun bol bol . Bol yuruyus yap . Merdiven inip cikmak ise yariyor . Surekli bacaklarini acabilcegin hareketler yap .
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Karnına sürekli badem yağı yada zeytin yağı sur doğumda zorlanmasin ben oğlum karnında 4 aylık Ken zeytin yağı sürdüm takı doğuma kadar ne karnında yırtıklar var nede doğumda zorlandim

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar doğurmak için ne yaptiniz normal doğumu başlatmak için ne yapiyim😪
Canım ne yapsan da gelmedi mi gelmiyor bu minikler. Yürüyüş yap, merdiven in çık, sıcak suyla duş al sık sık, eşinle ilişkiye gir, squat yap, perine masajı yap, göğüs uçlarını uyar oda doğumu tetikler. Ama ben ne yaptıysam hiçbiri işe yaramadı 41de drlar başlattı doğumu. Sağlıkla alırsın kucağına İnşallah canım 🙏

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Bunlari nezaman yapmaya baslamak gerek cnm. Suan 28 haftaligim sadece yuruyusleri yapiyorum
Hurmayı 35 haftadan sonra yemeye basla onun haricindekileri yavas yavas gunde 10 tane olcak sekilde yap . Ben gebeligimin en basindan sonuna kadar hep hareket halindeydim hic sakınmadim kendimi bisey olur diye 🤭 Allaha emanettim . Düğünlerde hamile degilmisim gbinoynadim kışlık konserve hazirladik koca kazanlarda 37 haftamdaydim dogurursam yapamam dedim 😂 ne olduysa o zaman oldu acilmalarim basladi 38 de 4 cm aciklikla 3 saatte suni sanciyla dogurdum . (Kendi sancim hic olmadi)

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Hurmayı 35 haftadan sonra yemeye basla onun haricindekileri yavas yavas gunde 10 tane olcak sekilde yap . Ben gebeligimin en basindan sonuna kadar hep hareket halindeydim hic sakınmadim kendimi bisey olur diye 🤭 Allaha emanettim . Düğünlerde hamile degilmisim gbinoynadim kışlık konserve hazirladik koca kazanlarda 37 haftamdaydim dogurursam yapamam dedim 😂 ne olduysa o zaman oldu acilmalarim basladi 38 de 4 cm aciklikla 3 saatte suni sanciyla dogurdum . (Kendi sancim hic olmadi)
Ayy cnmmm ne guzel yaa😍 aslinda bende hep hareket halindeyim. Disari cikmasamda evin icinde surekli is yapiyorum. Disaridada isleri kendim hallediyorum heo yuru git gel derken. Yere comelme diyorlar ama çömelmem gerekiyorsa ç9meliyorum napayim🤷🏻 ama kisacik hemen kalkiyorum. Hic bir zaman ayy ayagini uzatayimda oturayim demedim anlayacağın 😅 umarim benimde dogumum kolay olur

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Ayy cnmmm ne guzel yaa😍 aslinda bende hep hareket halindeyim. Disari cikmasamda evin icinde surekli is yapiyorum. Disaridada isleri kendim hallediyorum heo yuru git gel derken. Yere comelme diyorlar ama çömelmem gerekiyorsa ç9meliyorum napayim🤷🏻 ama kisacik hemen kalkiyorum. Hic bir zaman ayy ayagini uzatayimda oturayim demedim anlayacağın 😅 umarim benimde dogumum kolay olur
İnsallah canim Allah bi avazda kurtarsın . Ben çömelmekten hic korkmuyodum aksine comeliyodum . Kusuraba bakma ama 🙏 wc ihtiyacimi bile alaturca wcde goruyodum ben . Hicte birsey olmadi . Sadece kendini yorma agir kaldirma vucudunun sana izin verdigi herseyi yap nefes egzersizleri yap son haftalara dogru dogumda rahatlatiyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar