Doğurdum ama..hala covidiz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Minik bebek tarafından oluşturulan Doğurdum ama..hala covidiz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,491 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğurdum ama..hala covidiz
Konbuyu başlatan Minik bebek
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ...

Minik bebek

Kayıtlı Üye
rank
Canlarım merhaba bugün sezeryan la doğumum oldu. Şükür ikimizde iyiyiz ama hala covidiz. Dualarınıza ihtiyacımız var. Benle minigime dua edin ne olur. İnanin sezeryanin sancilariyla yazıyorum..

Esrakckknl

Kayıtlı Üye
rank
Canlarım merhaba bugün sezeryan la doğumum oldu. Şükür ikimizde iyiyiz ama hala covidiz. Dualarınıza ihtiyacımız var. Benle minigime dua edin ne olur. İnanin sezeryanin sancilariyla yazıyorum..
Öncelikle hayırlı olsun Allah'ım şifa versin inşallah tez zamanda kurtulun şu illetten Allah'ım yardımcınız olsun 😔🤲

Minik bebek

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim yardımcın olsun kuzum geçecek bitecek Allah’ın izniyle hiç kafana takıp da kendini üzme
Amin canım benim
Rabbim yardımcın olsun kuzum geçecek bitecek Allah’ın izniyle hiç kafana takıp da kendini üzme
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Öncelikle hayırlı olsun Allah'ım şifa versin inşallah tez zamanda kurtulun şu illetten Allah'ım yardımcınız olsun 😔🤲
Sağol canım Allah razı olsun amin

Yeter Sevda

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle gözün aydın rabbim analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah bir an önce şifa versin inşallah size tez vakitte kurtulursunuz inşallah kovitten 🤲

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Cok geçmiş olsun Allahim biran önce sağlık versin canim bebeğini de sağlıkla büyütmeyi nasip etsin🙏🙏 hosgelmis minik 😘

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar