Sorum var Doğurdum kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Miniğimin Annesi tarafından oluşturulan Doğurdum kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 985 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğurdum kızlar
Konbuyu başlatan Miniğimin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nuriş

Naziko

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar doğuğurdum çok şükür ama ömrümden ömür gitti aşırı zorlandım şuan hala ağrılarım var afedersiniz makatım ve kalçama çok kötü üstüne yatamıyorum doğumda kalça kemiğimin kırılma ihtimali var mı sizce 😭
Gozun aydin darisi biza olsun Allah bagislasin sana🥰🥳

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar doğuğurdum çok şükür ama ömrümden ömür gitti aşırı zorlandım şuan hala ağrılarım var afedersiniz makatım ve kalçama çok kötü üstüne yatamıyorum doğumda kalça kemiğimin kırılma ihtimali var mı sizce 😭
Gözün aydın canım Allah analı babalı büyütsün inşallah hayırlı evlat olsun inşallah kendini çok kastıysan kramp girmiş olabilir birde kestilerse oda çok acı veriyor

Patimat

Kayıtlı Üye
rank
Tebrikleerr.canim gecmiş olsunnn böyle yazan görunce çokk.korkuyorummmm😢😢

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Gözün aydın canim benim rabbim analı babalı büyütsün inşallah hayırlı evlat olsun 🤲🏻❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar