Sorum var Doğurdum sezeryan

• Konbuyu başlatan Rabia İnaltekin
  • Toplam 17 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Rabia İnaltekin tarafından oluşturulan Doğurdum sezeryan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 776 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğurdum sezeryan
Konbuyu başlatan Rabia İnaltekin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar selamın aleyküm dün doğum yaptım belden uyuşturma sezeryan çok şükür bitti Rabbim herkese nasip etsin bende bebeğimde çok iyiyiz ama gazım çok karnımın içi dolu gaz geçmiyor imkansız kıpırdayamiyirum için gaz dolu bana ne onerirsiniz
Canım yanında refakatçi n varsa sırtını sivazlasin yürüyüş yap bol bol kendini fazla zorlama çok az yarım çay bardağı kadar kayısı suyu veya hoşafı iç gözün aydın bu arda rabbim yavrunu sağlıkla büyütmeyi nasip etsin analı babalı büyüsün inşallah 🤲🥰🌹💐

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar selamın aleyküm dün doğum yaptım belden uyuşturma sezeryan çok şükür bitti Rabbim herkese nasip etsin bende bebeğimde çok iyiyiz ama gazım çok karnımın içi dolu gaz geçmiyor imkansız kıpırdayamiyirum için gaz dolu bana ne onerirsiniz
Aleykm slm Çok geçmiş olsun canım rabbim anali babali peygamberli büyütsün bende 2 buçuk ay önce sezeryan doğum yapdim aynı sorun bendede oldu hastanede zor gaz çıkardım eve geldim gazdan duramıyorum aslında çıkarmak iyiymiş bana bı arkadasim demisdi hava veriliyo sezeryan doğumda diye ama ne kadar doğru bilemem ben ekstra bişey yapmadım canim afedersin ama kendiliğinden gidiyodu

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Gözün aydın canım Allah analı babalı büyütsün inşallah 🌹

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar