Doktor bebeğin ultrason resmini vermiyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ezgyldrrm tarafından oluşturulan Doktor bebeğin ultrason resmini vermiyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,400 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doktor bebeğin ultrason resmini vermiyor
Konbuyu başlatan Ezgyldrrm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervegüll

Ezgyldrrm

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar biz devlet Hastanesi'ne gidiyoruz kontrollere 20+3 olduk, elimizde sadece 1 tane ultrason resmi var onda da bebeğim çok net değil. Doktor kontrolünde ultrason resmi vermiyorlar istiyorum ama. Hatta kendi doktoruma randevu bulamadığımda başka doktor ultrason makinesinde bebeğimi göstermiyor bile. Bebeğimin hatıra olması için hiç resmi yok çok canım sıkılıyor

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar biz devlet Hastanesi'ne gidiyoruz kontrollere 20+3 olduk, elimizde sadece 1 tane ultrason resmi var onda da bebeğim çok net değil. Doktor kontrolünde ultrason resmi vermiyorlar istiyorum ama. Hatta kendi doktoruma randevu bulamadığımda başka doktor ultrason makinesinde bebeğimi göstermiyor bile. Bebeğimin hatıra olması için hiç resmi yok çok canım sıkılıyor
Devlette öyle ne görebilirsin nede resim verilir eğer çok istiyorsan maddi durumun varsa 200 tl muayene ücreti ile özelde alabilirsin canım

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Devlette vermiyorlar nedense bende sinir olmuştum

Ezgyldrrm

Kayıtlı Üye
rank
Devlette öyle ne görebilirsin nede resim verilir eğer çok istiyorsan maddi durumun varsa 200 tl muayene ücreti ile özelde alabilirsin canım
sanki benim bebeğim değil gibi kafanı duvara çevir diyor sinir oldum fotoğraf alabilir miyim dedim kağıt bitmiş dedi dalga geçer gibi 😏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Devlette vermiyorlar nedense bende sinir olmuştum
Çok saçma bende çok sinir oluyorum

Gamzenur

Kayıtlı Üye
rank
Aynı seyi bende yasadım kalp atısını bile dinletmedi gerek yok dinlemne dedi bende o laftan sonra özele gitmeye basladım

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
sanki benim bebeğim değil gibi kafanı duvara çevir diyor sinir oldum fotoğraf alabilir miyim dedim kağıt bitmiş dedi dalga geçer gibi 😏

Çok saçma bende çok sinir oluyorum
Maalesef tavır davranışlar demek ki her yerde aynı canım Allah ıslah etsin

Aynı seyi bende yasadım kalp atısını bile dinletmedi gerek yok dinlemne dedi bende o laftan sonra özele gitmeye basladım
Aynen bende özele gidiyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar