Doktordan geldim ve moralim cokk bozuk😢

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Patimat tarafından oluşturulan Doktordan geldim ve moralim cokk bozuk😢 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,948 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Doktordan geldim ve moralim cokk bozuk😢
Konbuyu başlatan Patimat
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️
Ya kizlaaree o kadar dikkat etmeme ragmen bebegim cok kilo almiş😢bilmiyorim nasil olucak. Doguma daha var 36-3 haftadayim. Bebegimin kilosu 3430du. Doguma kadar 1 kilo daha alarsa nasil doğurucam cok korkuyorum😣moralim cok bozuk agliyorim şuan😢
Kuzum herkes kilo alsın diye uğraşıyor sen almasın derdindesin dogurursun ne olmuş en fazla Sezeryan olursun önemli olan sağlıkla kavuşmak doğum şeklini bu kadar dert etme lütfen dua et sağlıkla doğsun gerisi hiç önemli değil 💕🤱🏻

Patimat

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum herkes kilo alsın diye uğraşıyor sen almasın derdindesin dogurursun ne olmuş en fazla Sezeryan olursun önemli olan sağlıkla kavuşmak doğum şeklini bu kadar dert etme lütfen dua et sağlıkla doğsun gerisi hiç önemli değil 💕🤱🏻
Çok korkuyorum😢ben uraşmama ragmen bu kadar almasi😢 yemekde yemiyorum. Sizce doguma kadar 1 klo alirmi?

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kesinlikle katılıyorum canim sana benim kizim 2600 dogdu dunya ustume yikildi sevinmen gerekirken bosuna kendini yipratmana gerek yok bence

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Çok korkuyorum😢ben uraşmama ragmen bu kadar almasi😢 yemekde yemiyorum. Sizce doguma kadar 1 klo alirmi?
Bebegin kilo almasi gayet iyi zayif bebekge bakmanin kolay oldugunumu düşünüyosun saglikli olsun canim senin yerinde olmak isteyen milyonlarca anne var rabbine sukret canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Korkuyorum işte korkularimi yenemiyorum . 2 ci gebeliyim olsa neyse. Alişgin olurdum ilk gebeliyim endişeleniyorim😢elimde dyl
Endişelenmeyin sebebi ne

Patimat

Kayıtlı Üye
rank
Bebegin kilo almasi gayet iyi zayif bebekge bakmanin kolay oldugunumu düşünüyosun saglikli olsun canim senin yerinde olmak isteyen milyonlarca anne var rabbine sukret canim

Endişelenmeyin sebebi ne
Gercekdenmi😢

Endişelenmeyin sebebi ne
Bazilarida cok korkutuyor işte. Doguramiycaksin çok büyukmuş diye. Doktorda korkuttu zaten. Cok buyuk dedi

Korkuyorum işte korkularimi yenemiyorum . 2 ci gebeliyim olsa neyse. Alişgin olurdum ilk gebeliyim endişeleniyorim😢elimde dyl
Kız Sezeryan olursun istersen 5 kilo olsun ne fark eder sezeryqnda 1 kilo da aynı 5 kiloda aynı değişen birşey yok. Allah'a sağ salim kavustursun sizi diye dua et beslenmeme de çok dikkat et yememezlik olmaz güçten düşersin yapma lütfen. Sen ister ye ister yeme bebek zaten annenin depoladığı besinleri kullanıyor yani kendine kötülük yaparsın yemezsen doğumdan sonra güce ihtiyacın olacak. Kendini zayıf düşürme. Ben senin yerinde olsam su son zamanlarda bol bol kuruyemiş ve muzlu 🍌 bal 🍯 süt🥛yapıp icerim ki vücudum direnç kazansin

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Gercekdenmi😢

Bazilarida cok korkutuyor işte. Doguramiycaksin çok büyukmuş diye. Doktorda korkuttu zaten. Cok buyuk dedi
Tabikide gerçekte zayif bebek iyi degilki bir yeri incilicek aciyacak diye nasil korkuyor insan rsmen kemik doguramazsin diye bi kanun yok canim benim annem kardesimi 4500 kilo normal dogum yapmış he normal dogum yaoamazsan sezeryan yaparsin sezeryan korkunc bir ameliyat degilki kendini korkutma herseyi rabbime birak o hayirlisi sana vericektir kendinide yıpratip karnindaki bebegide üzme 😇

Kesinlikle katılıyorum canim sana benim kizim 2600 dogdu dunya ustume yikildi sevinmen gerekirken bosuna kendini yipratmana gerek yok bence
Benimki 1000 gram doğdu kuzum 4 aylıkken bile yeni doğan bebekten daha küçüktü küvezden çıkıp eve geldikten sonra aylarca evden çıkamadık enfeksiyon kaparsa ciddi sorun yaşarız diye eve kimseyi almanızda yasaktı. Yani şuanda doktor bana dese ki senin bebek 5. Buçuk kilo gider ağzını öperim 😃😃😃😃

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar