Doktorum korkuttu beni

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Maviş melek tarafından oluşturulan Doktorum korkuttu beni başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,355 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doktorum korkuttu beni
Konbuyu başlatan Maviş melek
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Maviş melek

Kayıtlı Üye
rank
Ya 37 haftalık hamileyim bebeğin gelişimi iyi dedi bu bir hafta içinde doğum yapabilirsin dedi 2 3 hafta önce gittim bebeğin kilosu na 2600 dedi bu hafta gittim 2400 dedi doktora sordum geçen dediginizle aynı değil diye dedi bazen oluyor normal mi sizinde başınıza böyle bir şey geldimi ben ilk defa böyle bir şey görüyorum ağrılarım bu aralar çok sıklaştı adım atamıyorum bugün yarın bebiş gelicek ama küçük geliyor bana korktum açıkçası bana yardımcı olur musunuz canlar

K

Kaya6652

Guest
Benim doguma bir hafta kala 3 kilo olmaz dediler ve oglum 3560gramm di. Ben inanmiyorum doktorlarin kilo demelerine

Ponçik10

Kayıtlı Üye
rank
Ya 37 haftalık hamileyim bebeğin gelişimi iyi dedi bu bir hafta içinde doğum yapabilirsin dedi 2 3 hafta önce gittim bebeğin kilosu na 2600 dedi bu hafta gittim 2400 dedi doktora sordum geçen dediginizle aynı değil diye dedi bazen oluyor normal mi sizinde başınıza böyle bir şey geldimi ben ilk defa böyle bir şey görüyorum ağrılarım bu aralar çok sıklaştı adım atamıyorum bugün yarın bebiş gelicek ama küçük geliyor bana korktum açıkçası bana yardımcı olur musunuz canlar
Canım yanlış hesap yplmış olabilir canını sıkma doğuma kadar daha kilo alırsn bebeğe kilo aldırck şyler yemeye devam et vitamin ilaçlarnıda akstma

Maviş melek

Kayıtlı Üye
rank
Canım sağlığı yerinde olsun illa kilo alır doğduktan sonra. Ama acil bir durum yoksa bence bekle 40 a kadar büyüsün içerde doktor niye alalım dedi hemen
Çok tşk ederim bebeğin kilo alması için ne tuketmem gerekiyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım sağlığı yerinde olsun illa kilo alır doğduktan sonra. Ama acil bir durum yoksa bence bekle 40 a kadar büyüsün içerde doktor niye alalım dedi hemen
Bilmiyorum ki başka bilgi vermedi bende ağrım sancılarım siıklasana kadar gitmeyi düşünmüyorum her kontrole gittiğimde ayrı korkutuyor beni

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Çok tşk ederim bebeğin kilo alması için ne tuketmem gerekiyor

Bilmiyorum ki başka bilgi vermedi bende ağrım sancılarım siıklasana kadar gitmeyi düşünmüyorum her kontrole gittiğimde ayrı korkutuyor beni
Canım her gün bir kase yoğurt ve kaşar peyniri bu ikisini söyledi arkadaşıma doktor özellikle kaşar peyniri kes yemeğin yanında sabah akşam ye

Canım sağlıklı olsun da doğduktan sonra hemen kilo alır kendine çok dikkat et 🧿❤️

Maviş melek

Kayıtlı Üye
rank
Canım her gün bir kase yoğurt ve kaşar peyniri bu ikisini söyledi arkadaşıma doktor özellikle kaşar peyniri kes yemeğin yanında sabah akşam ye
Çok tşk ederim dualarınızı eksik etmeyin

Canım sağlıklı olsun da doğduktan sonra hemen kilo alır kendine çok dikkat et 🧿❤️
Oyle tabi Allah razı olsun dualarınızı eksik etmeyin rabbim herkesin yardımcısı olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar