Sorum var Doktorun cağırmasi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ravzanin annesi tarafından oluşturulan Doktorun cağırmasi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 575 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doktorun cağırmasi
Konbuyu başlatan Ravzanin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şüküfe

Ravzanin annesi

Kayıtlı Üye
rank
İyi günler kızlar 9 haftalık hamileyim lekelenmem var yazmistm sık sık ta geliyrdu, bazen pembe bazen kahverengi doktora gittim hiç bir sorun gözükmüyor dedi,etrafı temiz dedi belki yerleşme olablr dedi ama sık sık geliyr yerleşme böyle olmzki kısaca sorun yok dedi yinede progestan verdi..idrar tahlili fln yaptırdı Çarşamba gel sonuç için dedi heralde enfeksiyon var enabızdan baktım 4 tane tahlilim sorunlu gözüküyr.enfeksiyon lekelenme yaparmi bu 1.sorum birde devlet Hastanesi'ne gittim sonuç için bir hafta sonraya çağırdı randevu almak zaten zor doktr kndi cgrdi sonuç için randevusuz gitsem alır demi sonuç bakacak çünkü..

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
İyi günler kızlar 9 haftalık hamileyim lekelenmem var yazmistm sık sık ta geliyrdu, bazen pembe bazen kahverengi doktora gittim hiç bir sorun gözükmüyor dedi,etrafı temiz dedi belki yerleşme olablr dedi ama sık sık geliyr yerleşme böyle olmzki kısaca sorun yok dedi yinede progestan verdi..idrar tahlili fln yaptırdı Çarşamba gel sonuç için dedi heralde enfeksiyon var enabızdan baktım 4 tane tahlilim sorunlu gözüküyr.enfeksiyon lekelenme yaparmi bu 1.sorum birde devlet Hastanesi'ne gittim sonuç için bir hafta sonraya çağırdı randevu almak zaten zor doktr kndi cgrdi sonuç için randevusuz gitsem alır demi sonuç bakacak çünkü..
Bence randevuyu bekleme kuzum sonuçta sonuç bakasakm direkt gitsen

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Demi kardeşim kendi çağırdı Çarşamba gel dedi yarına ben devlete inmknsiz randevu alamam aynı doktra kaç gündür bakiyrm Yok...yine lekelenmem geldi doktr bir şey yok diyor 🤦 bir degisik anlamadm bende enfeksiyon yapıyor heralde
Kuzum enfeksiyon kanama yapmaz diye düşünüyorum ya

Ravzanin annesi

Kayıtlı Üye
rank
İlk bask bı doktra gitmiştim 5 haftalkkn her şey güzel demişti ama leklnmem yoktu,sonra buna gittim doktr her şey güzel dedi banada gösterdi ekranda, yarın sonucumu alaymda özelde bir doktr bakıcam böyle randevu bile zor oluyor geçen gittim randevulu olduğum halde ne kadar sıramı bekledim...

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
İlk bask bı doktra gitmiştim 5 haftalkkn her şey güzel demişti ama leklnmem yoktu,sonra buna gittim doktr her şey güzel dedi banada gösterdi ekranda, yarın sonucumu alaymda özelde bir doktr bakıcam böyle randevu bile zor oluyor geçen gittim randevulu olduğum halde ne kadar sıramı bekledim...
Aynen kuzum bide öyle yap sen haberdar edersin canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar