Sorum var Doktorun yazdığı ücretli vitamin hap

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mutluelif tarafından oluşturulan Doktorun yazdığı ücretli vitamin hap başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 706 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doktorun yazdığı ücretli vitamin hap
Konbuyu başlatan Mutluelif
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Mutluelif

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar doktor bana bunu yazdı ücretli aldım 140tl hamile kaldığım günden beri bu şekil farklı ücretli kapsüller yazdı aldım kullandım ama bu digerlerinden farkli birde kan ilaç yazdı ferrum ismi sizce bu vitamin bebege faydası varmı olurmu diye sormak istedim dün aldım şimden tşk ederim 🙏

Ekli dosyalar

• IMG_20220824_142544_332.jpg
    IMG_20220824_142544_332.jpg
    1.3 MB · Görüntüleme: 63

Prensesim 2620

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar doktor bana bunu yazdı ücretli aldım 140tl hamile kaldığım günden beri bu şekil farklı ücretli kapsüller yazdı aldım kullandım ama bu digerlerinden farkli birde kan ilaç yazdı ferrum ismi sizce bu vitamin bebege faydası varmı olurmu diye sormak istedim dün aldım şimden tşk ederim 🙏
Evet cnm ferumu kullanıyorum doktorlar kulandirdikalrina göre iyi geliyodurr muhtemelen😊

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Ferrumu mutlaka düzenli kullan canım. Bu ilaçtada senin ve bebeğin için gerekli vitaminler bulunuyor. Kullanmalısın

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kullanıyorum canım onu aç karnına ama bunu faydası varmı bilmiyorum bebege
Canım bebek senden gerekli vitamin mineralleri ihtiyacı kadar çekiyor zaten senin depolarının boş kalmaması için sana takviye vitamin veriyor ki halsiz kalma ya da senin açından farklı bir problem olmaması için bebeğinde yeteri kadar alsın diye bu durum bütün gebeler için geçerli. Gebelik boyunca vitamin kan ilacı kullanmamızı sebebi bu yani

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Doktorun daha iyi bilir kuzum faydası var ki yazmıştır

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar