Sorum var Dört kaşık çorbası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde tatlı telaşım kızım tarafından oluşturulan Dört kaşık çorbası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 184 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dört kaşık çorbası
Konbuyu başlatan tatlı telaşım kızım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Günaydın kızlar bebeğimin beş aylık olmasına ramak kaldı memeyi emmek istemediği zaman diliminde dört kaşık çorbası yapıp versem olur mu bide çorbanın geri kalanını sonraya ya da yarına versem olur mu yoksa hep taze mi olmalı
Ee kuzum ben laren'e çorba tarzı püre tarzı şeylerini sıcak sıcak vakumluyorum küçük kavanozlara soğuduğu zaman dolaba koyup 2 gün onu yiyebiliyor ama ilk olarak ek gıdaya istersen yoğurtla başla 3 gün kuralına uyarak direkt çorba ile başlama yani

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Ee kuzum ben laren'e çorba tarzı püre tarzı şeylerini sıcak sıcak vakumluyorum küçük kavanozlara soğuduğu zaman dolaba koyup 2 gün onu yiyebiliyor ama ilk olarak ek gıdaya istersen yoğurtla başla 3 gün kuralına uyarak direkt çorba ile başlama yani
Tmm canım çok sağol ❤️ aç kalmasın diye dedim yoğurt doğal yoğurt yok hazır yoğurt zararlı mı olur içinde koruyucu var sonuçta

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Günaydın kızlar bebeğimin beş aylık olmasına ramak kaldı memeyi emmek istemediği zaman diliminde dört kaşık çorbası yapıp versem olur mu bide çorbanın geri kalanını sonraya ya da yarına versem olur mu yoksa hep taze mi olmalı
Bu çorba ağır gelir canım daha erken içindeki pesinler gaz da yapar kabızlıkta ayrı ayrı sebze püreleri yap ilk onlarla başla

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Bu çorba ağır gelir canım daha erken içindeki pesinler gaz da yapar kabızlıkta ayrı ayrı sebze püreleri yap ilk onlarla başla
Tmm canım sağol daha beş aylık olmadı başlayayim mi tadımlık vermeye tadımlık kaç kaşık verilir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım bide uzun zamandır meme reddi yaşıyoruz arada az az içiyor arada güzel içiyor saatlerce uyanık kalıyor üst üste teklif etmeme rağmen almıyor ağzına uyudu mu yorgun düştü diye kıyamıyorum bazen uyuttuktan sonra emziriyorum bide bakıyorum ki uyanıyor artık uyumuyor ne yapacağımı şaşırdım tavsiyelerine ihtiyacım var hemde çok 😔

Canım bide uzun zamandır meme reddi yaşıyoruz arada az az içiyor arada güzel içiyor saatlerce uyanık kalıyor üst üste teklif etmeme rağmen almıyor ağzına uyudu mu yorgun düştü diye kıyamıyorum bazen uyuttuktan sonra emziriyorum bide bakıyorum ki uyanıyor artık uyumuyor ne yapacağımı şaşırdım tavsiyelerine ihtiyacım var hemde çok 😔

Son düzenleme:

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Tmm canım sağol daha beş aylık olmadı başlayayim mi tadımlık vermeye tadımlık kaç kaşık verilir

Ek gıdaya ilk yoğurtla başla canım şimdiden yavaş yavaş verebilirsin. emzirme konusunda da ısrar etme tamamen bırakabilir diş ağrısı başlamış olabilir kulak ağrısı olabilir ya da dilinde pamukçuk olabilir bunlar meme reddi yaşatır takip et. Ayrıca etrafı sesleri tanımaya merak etmeye başlıyor artık memedeyken bir ses duyduğunda dikkati dağılır bırakır böyle ise geçici bir dönem tekrar eskisi gibi emmeye başlar birde pozisyon değiştirerek emzirmeyi dene ayakta yatarak başı göğsünde gövdesi kolunun altında olsun bunun gibi dene bakalım

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Bu çorbada mercimek de var galiba mercimek gaz yapar canim sebze çorbası en iyisi olur

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Bende kızıma veriyordum kuzum ama 1 yaşından sonra yaptım içindekiler çok taneli oluyor kabız da yapabiliyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar