Dua edin Allah rızası için

• Konbuyu başlatan Kader Aydin
  • Toplam 4 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kader Aydin tarafından oluşturulan Dua edin Allah rızası için başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 592 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dua edin Allah rızası için
Konbuyu başlatan Kader Aydin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Canan_
K

Kader Aydin

Guest
hamileyim testlerim pozitiv 4 haftamda ultrasona girdim kese goruldu bir nokta hata fotoğrafım var. Bugün 5 haftada yıne çıktım başka bir doktura kese filan yok ya dış gebelik yada geç gebelik ben bir anlam alamadım iki hafta sonra yeniden gel dedi sizce ne olabilir

Arife Doğru

Kayıtlı Üye
rank
hamileyim testlerim pozitiv 4 haftamda ultrasona girdim kese goruldu bir nokta hata fotoğrafım var. Bugün 5 haftada yıne çıktım başka bir doktura kese filan yok ya dış gebelik yada geç gebelik ben bir anlam alamadım iki hafta sonra yeniden gel dedi sizce ne olabilir
Hemen içini karartma tatlım benim hayırlısıyla hayırlı bir haber alacaksın inşallah verende alanda o burada önemli olan da senin moral motivasyon bebek var olduğunu düşün moral bozmamak lazım sağlığınız için😊

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Korkma canim hakkında hayırlısı olsun benim de beş haftalık dış gebelik dedi doktor hatta rahim disin da gösterdi bir hafta sonra rahme girmişti meğer yoldayken gormusuz şimdi 25 haftaligiz

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bendr adetime bir gun kala trst yaptim kan verdim 40 cikmisti bir hafta sonra gittim . Alttan muayene ile doktor bakti birsey goremiyorum gebe degilsin dedi. Veya bos gebeliktir dedi. Bir daha kan ver dedi. Verdim 960 cikti ve 5 haftalik felansin cok normal gorulmeyisi dedi. Ondan 3,4 gun sonraydi veya 1 hafta alttna mua. İle gorduk cnm. Sende icjni ferah tut 😍

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Doktora çok erken gitmişsin zaten 7. Haftadan once kalp atışıda duyulmuyor kendinizide bebeğinizide boşuna stress sokuyorsunuz.

Tüm sayfalar yüklendi.