Sorum var Dua edin kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yusuf miran tarafından oluşturulan Dua edin kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 547 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dua edin kizlar
Konbuyu başlatan Yusuf miran
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Doktor geldi baktı da cnm sancı devam ediyor diye sancı kesici ilaçlar kullanıyordu doktor da istersen kestim ilacı doğuma aliyim dedi ama bebek kuezde kalcak doğuştan sonra sen evde dedi ben de o yüzden istemedim dayanabilirim kadar dayanırım diye gününü tamamlayıp doğana kadar yatcam
Bir kaç hafta dayanabilsen bebek için iyi olur biri gelsin yanına sana baksın canım sen kalkma ayağa fazla inşallah zamanında sağlıkla alırsın kucağına korkma birşey olmaz Allah büyüktür bol bol dua et

merve92m

Kayıtlı Üye
rank
Kuvezde kalsa bile bebegin iyi bi kiloda üzülme benim ki de daha yeni 3 kilo olmus ama doğmadı

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-05-05
Gebeliğinizin 40. Haftasındasınız.
Kilo tahmini yapmak artık zor. bebeğiniz 3300 gr ve 51 cm. 3 günde bir biyofizik profil baktırmalısınız. Eğer sorun yok ve vajinal doğuma engel bir durumunuz yoksa beklemeye devam ederiz.
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Doktor geldi baktı da cnm sancı devam ediyor diye sancı kesici ilaçlar kullanıyordu doktor da istersen kestim ilacı doğuma aliyim dedi ama bebek kuezde kalcak doğuştan sonra sen evde dedi ben de o yüzden istemedim dayanabilirim kadar dayanırım diye gününü tamamlayıp doğana kadar yatcam
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Söyledim hala devam ediyor kanama ama sana bıraktım istersen sancı kesici ilaçları bırakıp doğuma alcam ama bebek kuezde sen evde olacaksın dedi bende dayanabildim kadar dayanırım o zmn dedim
İyide bebeğin küvezw gireceğinden nasıl bu kadar emin 🤦🏻‍♀️. Benim bebeğim 38 haftalık doğmasına rağmen girdi. Ablamın ikizleri 35 haftalık doğmasına rağmen girmedi . Garantisi var mı ? Bebeği nasıl riske atıyor şuan onu anlamış değilim

Yusuf miran

Kayıtlı Üye
rank
Sancim çok bir nst de sancı fzla diyor bir yok diyor şimdide enfeksiyon dediler ama nst de ta 90 95 i gördü bugün o halde cogalana kadar bekle dedi ama biraz dursam olucem neredeyse ayağımın altına durmadan sıcak su koyduruyor doktor ne için bilmiyorum bekliyorum inşallah bebeğime birsey olmaz

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Sancim çok bir nst de sancı fzla diyor bir yok diyor şimdide enfeksiyon dediler ama nst de ta 90 95 i gördü bugün o halde cogalana kadar bekle dedi ama biraz dursam olucem neredeyse ayağımın altına durmadan sıcak su koyduruyor doktor ne için bilmiyorum bekliyorum inşallah bebeğime birsey olmaz
Hayırlı haberlerle inşallah canım

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Haftanız o kadarda
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Söyledim hala devam ediyor kanama ama sana bıraktım istersen sancı kesici ilaçları bırakıp doğuma alcam ama bebek kuezde sen evde olacaksın dedi bende dayanabildim kadar dayanırım o zmn dedim
Haftanız o kadarda küçük deyil küveze girmez girse bile bir kaç gün yatıp çıkarsınız riske atmayan bence sağlıka gelsin inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.