Sorum var Duaniza ihtiyacım var lütfen 🤲

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nehir ada'm tarafından oluşturulan Duaniza ihtiyacım var lütfen 🤲 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,010 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Duaniza ihtiyacım var lütfen 🤲
Konbuyu başlatan Nehir ada'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan SemaKayra

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etain inşallah anne karnında daha fazla bekleyince gelişmiyorlarmı acaba biraz erken alıyorlar
34+5 günlük hamileyim 2 hafta sonra bebeğimi sezeryanla doğum ypcm 11 Mayısta hastaneye yatış verilmişti bebek gelişim geriliği için çok şükür geldiği güne göre iyi dedi doktor ama bebeğim oldgndan zayıf dogcak nst tansiyon vs çok iyi sadece haftasına göre küçük göbek çevresi 😑 hamilelerin duaları kabul olur derler lütfen dua edin 😞

Emine kilic

Kayıtlı Üye
rank
34+5 günlük hamileyim 2 hafta sonra bebeğimi sezeryanla doğum ypcm 11 Mayısta hastaneye yatış verilmişti bebek gelişim geriliği için çok şükür geldiği güne göre iyi dedi doktor ama bebeğim oldgndan zayıf dogcak nst tansiyon vs çok iyi sadece haftasına göre küçük göbek çevresi 😑 hamilelerin duaları kabul olur derler lütfen dua edin 😞
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin kilo pekte önemli değil gelişim geriliği olmasın yeter doğduktan sonra bol bol doyurursun kilo aldırirsin annesi 😍

Nehir ada'm

Kayıtlı Üye
rank
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etain inşallah anne karnında daha fazla bekleyince gelişmiyorlarmı acaba biraz erken alıyorlar
Doktor bebeği riske atmak istemediği için erken doğum olck dedi zar zor ikna ettm 37 olsun die normalde 35 de alcakti tansiyon var die değerlerim normal 35 de doğmasını istemiyorum dedim 15 günde 15 gündür küçük diye kıyamadım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin kilo pekte önemli değil gelişim geriliği olmasın yeter doğduktan sonra bol bol doyurursun kilo aldırirsin annesi 😍
İnşallah kuzummmm inşallah hele bı doğsun kucağımdan indirmem 😞😞🤲

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Doktor bebeği riske atmak istemediği için erken doğum olck dedi zar zor ikna ettm 37 olsun die normalde 35 de alcakti tansiyon var die değerlerim normal 35 de doğmasını istemiyorum dedim 15 günde 15 gündür küçük diye kıyamadım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah kuzummmm inşallah hele bı doğsun kucağımdan indirmem 😞😞🤲
Gelişmeyince demekki bekledikçe riske giriyor inşallah sağlıkla doğar canım dikkat et kendine beslenme bebeğinin hareketlerine

Ani

Kayıtlı Üye
rank
Hiç canını sıkma canım küçük çocuklar daha çabuk büyürler hep iyi şeyler düşün 🥰

SemaKayra

Kayıtlı Üye
rank
Cnm inşallah bebeğini sağlıkla kucağına alırsın🥰 yalnız neden erken alıyor doktor beklesen 39 da daha iyi olur bence 😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar