Düğün dernek 🤭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Mutsuz kadın tarafından oluşturulan Düğün dernek 🤭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,684 kez görüntülenmiş, 67 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Düğün dernek 🤭
Konbuyu başlatan Mutsuz kadın
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mutsuz kadın

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Güzel annelerim bayramdan 4 gün sonra halamın oğlunun düğünü var ve o zman benim doğuma 17 gün kalıyor ve ben düğüne gitmeyi çok istiyorum ama eşim izin vermiyor yok diyor senin orda ne işin var hamilesin doğumada 17 gün kalıyor zaten sen gelme diyor 😕 size sormak istedim gitsem biley olurmu bana bi zararı olurmu hani eşim diyor gelme falan ya o yüzden 😕😕cevap verebilirmisiniiiiz♥️♥️Düğün 14 temmuzda benim doğumum ise 31 temmuzda

Hafureren

Kayıtlı Üye
rank
Güzel annelerim bayramdan 4 gün sonra halamın oğlunun düğünü var ve o zman benim doğuma 17 gün kalıyor ve ben düğüne gitmeyi çok istiyorum ama eşim izin vermiyor yok diyor senin orda ne işin var hamilesin doğumada 17 gün kalıyor zaten sen gelme diyor 😕 size sormak istedim gitsem biley olurmu bana bi zararı olurmu hani eşim diyor gelme falan ya o yüzden 😕😕cevap verebilirmisiniiiiz♥️♥️Düğün 14 temmuzda benim doğumum ise 31 temmuzda
İl dışındamı olacak düğün

M.kemal

Kayıtlı Üye
rank
Canım düğün il dışı mı ikincisi son haftalarda hiç rahat olunmuyor oturamiyorsun kalkamıyorum yatarken sıkıntı yani gittiğin yerde de rahat edebiliecek mısın bunlarin hepsini düşünmelisin. Malesef son haftalar çok sıkıntılı geçiyor canım. 😔 Şimdi nasıl gebeliğin rahat hareket edebiliyor musun?

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benim eşiminde halasının oğlu evleniyo ve benimde ozaman doğumuna 17 gün kaliyo ama ben gidicem

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Benim eşiminde halasının oğlu evleniyo ve benimde ozaman doğumuna 17 gün kaliyo ama ben gidicem
Ne güzel senin eşin izin veriyor yaaaa 😕😕
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım düğün il dışı mı ikincisi son haftalarda hiç rahat olunmuyor oturamiyorsun kalkamıyorum yatarken sıkıntı yani gittiğin yerde de rahat edebiliecek mısın bunlarin hepsini düşünmelisin. Malesef son haftalar çok sıkıntılı geçiyor canım. 😔 Şimdi nasıl gebeliğin rahat hareket edebiliyor musun?
Biz köyde yaşıyoruz düğün ilçede 20 dakikalık yol var 😊 hamileliğim bazen iyi geçiyor bazen idare ediyor canım ama ben gitmeyi çok istiyorum

İl dışındamı olacak düğün
Yok biz köyde oturuyoruz düğün ilçede olacak 20 dakikalık yol var

M.kemal

Kayıtlı Üye
rank
Ne güzel senin eşin izin veriyor yaaaa 😕😕

Biz köyde yaşıyoruz düğün ilçede 20 dakikalık yol var 😊 hamileliğim bazen iyi geçiyor bazen idare ediyor canım ama ben gitmeyi çok istiyorum

Yok biz köyde oturuyoruz düğün ilçede olacak 20 dakikalık yol var
Yakınmış canım yaa bence bir şey olmaz yani gidebilirsin. Sen eşinin yanında iyi dinç görünmeye çalış mazeret bulamasın 😄 ya bir de şöyle bir şey var her ne kadar baba da düşünüyor olsa bir anne kadar düşünemez bebeğini sen zaten kötü olsan gitmezsin ki

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar