Dün aksam 5-6 dan beri kasılmam ve ağrım var

• Konbuyu başlatan Mrv
  • Toplam 28 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mrv tarafından oluşturulan Dün aksam 5-6 dan beri kasılmam ve ağrım var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,362 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dün aksam 5-6 dan beri kasılmam ve ağrım var
Konbuyu başlatan Mrv
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve.
M

Mrv

Guest
Kızlar 35+3 oldum bugün. Dünden beri bebegin hareketlerinde azalma hissediyorum. Kasilma ve agrilar devam ediyor. Kasılmaların sıkışmasını bekliyorum hastaneye gitmek için 😖 sağ kaburgama aşırı baskı yapıyo kırılcak sanki.

Merve.

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum sen bir hastaneye git pek normal değil bu durum.
Doktorum zaten söylemişti bu durumlari yasayabilecegimi. Sancim sıklaşınca acil e gitmemi söyledi. Bende onu bekliyorum iste 😫 riskli gebelik gurubundayim normalde bu hafta dogurtmak istemezler ama bende durum farkli dogum olsa da engellemiyceklermis

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Hastaneye git canım ınsallah Bı sorun cıkmaz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

35 haftada pek sorun cıkmıyor canım kilosu ve nefes alması ıyıse ınsallah bırsey olmaz kuvezde kalmaya bile gerek gormuyor doktorlar

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Doktorum zaten söylemişti bu durumlari yasayabilecegimi. Sancim sıklaşınca acil e gitmemi söyledi. Bende onu bekliyorum iste 😫 riskli gebelik gurubundayim normalde bu hafta dogurtmak istemezler ama bende durum farkli dogum olsa da engellemiyceklermis
İnşallah bebeginde sende sıkıntısız şekilde atlatırsıniz canım. Hakkınızda hayırlısı olsun, sağ sağlim sağlıkla gelsiin.

Merve.

Kayıtlı Üye
rank
Hastaneye git canım ınsallah Bı sorun cıkmaz

35 haftada pek sorun cıkmıyor canım kilosu ve nefes alması ıyıse ınsallah bırsey olmaz kuvezde kalmaya bile gerek gormuyor doktorlar
Insallah cnm diger çocuğum tam 35 de dogmustu. O kuvezde kalmıştı 9 gün. Bunda da o yüzden biraz korkuyorum. Doktor kilosu felan iyi demisti 3 den fazla suan kilosu ama ultrasonda biraz fazla cikiyo tabi dogunca daha net belli oluyo

İnşallah bebeginde sende sıkıntısız şekilde atlatırsıniz canım. Hakkınızda hayırlısı olsun, sağ sağlim sağlıkla gelsiin.
Amin cnm insallah cok teşekkür ederim. Valla ay olarak zaten vakti geldi ama artik günümüzde hafta hesabi yapıldığı için. 40.haftadan hesaplandigi icin onu biraz sıkıntı yapiyo doktorlar 😏 bakalim nolcak

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Insallah cnm diger çocuğum tam 35 de dogmustu. O kuvezde kalmıştı 9 gün. Bunda da o yüzden biraz korkuyorum. Doktor kilosu felan iyi demisti 3 den fazla suan kilosu ama ultrasonda biraz fazla cikiyo tabi dogunca daha net belli oluyo

Amin cnm insallah cok teşekkür ederim. Valla ay olarak zaten vakti geldi ama artik günümüzde hafta hesabi yapıldığı için. 40.haftadan hesaplandigi icin onu biraz sıkıntı yapiyo doktorlar 😏 bakalim nolcak
Allah korktuguna ugratmaz ınsallah canım hayırlısı ile dogsun da

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 35+3 oldum bugün. Dünden beri bebegin hareketlerinde azalma hissediyorum. Kasilma ve agrilar devam ediyor. Kasılmaların sıkışmasını bekliyorum hastaneye gitmek için 😖 sağ kaburgama aşırı baskı yapıyo kırılcak sanki.
Canım geçmiş olsun senin doğum için erken daha neden bekledin gitmedin ki hastaneye bence acile git ihmal etme

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar